Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.04.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Magnesia'dan Manisa'da bir ilk:
Lego Friends ve Lego City minik ziyaretçilerini bekliyor

 
Forum Magnesia Alışveriş Merkezi'nde, 21-23 Nisan tarihlerinde çocukların en sevdiği oyunların başında gelen Lego etkinliği düzenlenecek. 6 – 12 yaş arası tüm çocuklar ve aileleri etkinliğe ücretsiz katılabilecek.
 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia AVM, renkli ve eğlenceli etkinlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Manisa'da bir ilki gerçekleştirecek olan Forum Magnesia Alışveriş Merkezi'nde, 21-23 Nisan tarihlerinde 3 gün boyunca saat 12.00-19.00 arasında çocukların en sevdiği oyunların başında gelen Lego etkinliği düzenlenecek.
 
Kurulacak özel etkinlik alanında birbirinden farklı iki konseptte, Lego Friends ve Lego City minik ziyaretçilerini ağırlayacak. 6 – 12 yaş arası tüm çocukların ve ailelerin katılabileceği etkinliğe katılım ise ücretsiz olacak.
 
LEGO Friends temasıyla yardımseverliği ve arkadaşlığı, LEGO City konseptiyle şehir hayatını keşfedecek olan minikler böylece aileleri ile keyifli zaman geçirecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.