Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2017

Bültene ait dosyalar

Çocuklar, 23 Nisan coşkusunu Forum Trabzon'un ödüllü satranç turnuvası ile yaşayacak
  
Düzenlediği etkinliklerle Trabzon'un çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, 2. Geleneksel 23 Nisan Satranç Turnuvası'nda ilk beşe hediye çeki verecek. Satranç turnuvasının yanı sıra çocuk sporcuların dans, koro ve spor gösterileri ile renklendireceği bayram kutlaması da gerçekleştirilecek.
 
Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı düzenleyeceği satranç turnuvası ile kutlayacak.
 
21 Nisan Cuma günü gerçekleşecek turnuvaya 7 ila 13 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. 7-8, 9-10 ve 11-12-13 olmak üzere 3 yaş kategorisi altında yapılacak turnuvada tüm kategorilerde ilk 5 dereceye giren sporculara madalya ve hediye çekinin yanı sıra ilk 3 dereceye giren sporculara ayrıca kupa verilecek. Katılan tüm sporculara katılım belgesinin de verileceği turnuvaya başvuruların ise 18 Nisan Salı gününe kadar www.trabzon.tsf.org.tr adresinden online yapılması gerekiyor. Satranç turnuvasında ilk beşe girenlere verilecek ödüller şu şekilde:

 
Derece Ödül Miktarı
1. 600 TL Hediye Çeki
2. 400 TL Hediye Çeki
3. 300 TL Hediye Çeki
4. 250 TL Hediye Çeki
5. 200 TL Hediye Çeki
 
Satranç turnuvasının yanı sıra 23 Nisan günü de Forum Trabzon'da saat 14.30- 18.00 arasında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı yaklaşık 10 okul ile eğitim merkezinin ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi'nin çocuk sporcularının dans, koro ve spor gösterileri ile renklendireceği bayram kutlaması da gerçekleştirilecek. Bu katılımcıların sahne performansları öncesinde kostümlü maskot bando ve animatörler eşliğinde AVM içerisinde kortej yürüyüşü yapılacak.
 
Satranç turnuvası ile ilgili detaylı bilgi için: www.forumtrabzon.com

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.