Haberler / Multi Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Gordion AVM, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finalde

16/5/2017

Gordion AVM; “Gordion Fashion Pop-Up Bazaar” projesiyle Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği pazarlama ödüllerinde, adını finale yazdırdı.

Ankara'nın önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden Gordion, “Gordion Fashion Pop-Up Bazaar” projesiyle Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl AVM'lerin pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratan projelerinin ödüllendirildiği, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finale kaldı.

Gordion Bazaar projesi ile hem AVM içerisindeki kiracılarına yeni sezon veya sezon geçişi kaliteli ürünlerini uygun fiyatla satmalarını destekleyip, hem de özel günlerde Ankara'da olmayan ünlü tasarımcılara Gordion Bazaar alanında yer vererek ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.

Bu proje ile fark yaratarak, finalist olmayı başaran Gordion, ICSC'nin yüksek kalite kriterlerine bağlı olarak belirlediği finalistler arasından “Satış Etkinleştirme” kategorisinde birincilik için yarışacak.

Pazarlama ödülleri, 7-8 Haziran tarihlerinde Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleşecek yarışmada sahiplerini bulacak.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


Multi
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş