Haberler / Gap Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Gap, Liv Tyler'ın yer aldığı ve yönettiği “Mama Said” filmi ile Anneliği kutluyor

12/5/2017

Gap'in Amerika'da başlattığı Anneler Gününe yönelik yeni sosyal sorumluluk projesi kapsamında, projeye destek vermek amaçlı hazırlanan tanıtım filminde Liv Tyler, Coco Rocha, Candice Swanepoel, Jurnee Smollett-Bell ve Cass & Ali Bird isimli ünlü yüzler çocukları ile birlikte rol aldı. Gap Türkiye, yeni sosyal sorumluluk projesi kapsamında AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) ile biraraya gelerek Anneler Günü'ne özel bir işbirliğine de imza attı.

İkonik Amerikan markası Gap, Amerika'da ve Türkiye'de Anneler Günü'ne özel bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında hazırlanan, anneliğin önemine dikkat çeken “Mama Said” (Annenin Söyledikleri) isimli filmde, ünlü isimler Gap için buluştu. Filmde, anne çocuk sevgisi, anne olmanın sunduğu neşe ve iyimserlik konuları işlendi.

Filmin oyuncularından Liv Tyler aynı zamanda Paola Kudacki ile birlikte yönetmenlik de yaptı. Filmi değerlendiren Tyler yaptığı açıklamada, “Annemin ve anneannemin bana söyledikleri her zaman aklımın bir köşesinde durur. ‘Annelerin söylediklerini' hatırlamak çocukluğumuzda da büyüdüğümüzde de bizim için oldukça önemli. Annemden duyduklarımı çocuklarıma da aynı şekilde aktarmaya çalışıyorum” dedi.

Oyuncu Jurnee Smollett-Bell'in Bellamy Brothers'ın “Let Your Love Flow” şarkısını söylediği filmde, annelerin çocukları ile oyun oynarken, dans ederken ve vakit geçirirken samimi ve içten anları kameralara yansıyor. Filmde rol alan oyuncuların çocukları babyGap ve GapKids kıyafetleri ile her annenin çocuklarının gardıroplarında olmasını isteyeceği ürünleri sergiliyor.

“Mama Said” filminde rol alan Liv Tyler'ın filmle ilgili görüşleri:

Oyuncu Liv Tyler, oğlu Sailor (yaş 2) ve kızı Lula (9 aylık):
Tyler: “Gap her zaman sevdiğim bir marka olmuştur. Zaten eğer Amerika'da büyümüşseniz Gap mutlaka hayatınızın bir parçasıdır. Every Mother Counts kuruluşu için anneler ve çocukların dahil olduğu böylesi bir projeyi gerçekleştirmek benim için çok özel.”

Gap markası Türkiye'de Anneler Günü döneminde AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) ile yaptığı çalışma kapsamında Kids & Baby mağazalarından yapılan yeni sezon denim alışverişlerinin satışının her birinden 5 TL'yi AÇEV'in anne ve çocuk eğitimlerine destek olmak amacıyla vakfa aktaracak.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr

 


Gap
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş