Haberler / Panasonic Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Yeni taşınabilir projektör serisi daha fazla bağlantı seçeneğine kavuşuyor

12/5/2017

Panasonic'in yüksek parlaklığa sahip taşınabilir projektör serisi, bağlantı seçeneklerinde, uyumlulukta ve toplam sahip olma maliyetinde optimizasyon sağlıyor.

Çok sayıda akıllı kablosuz bağlantı seçeneğine sahip yeni PT-VZ580 serisi, kurumsal toplantı odaları ve sınıf ortamları için tasarlandı.

Altı modelin yer aldığı seri, 5000 lümenin üzerinde parlaklığa ve kullanım ömrünü yaklaşık 14.000 saate çıkaran, değiştirilmeden önce iki kez yıkanabilen dayanıklı filtrelere sahip.

Yeni "tak-paylaş" işlevi, kullanıcıların USB bellek takarak cihaza kablosuz bağlanmalarını ve ağ ayarlarıyla uğraşmadan içeriği yansıtmalarını sağlıyor. Projektör, ihtiyaç duyulan tüm kurulum dosyalarını taşınabilir belleğe kopyalıyor ve ardından sorunsuz bir şekilde bağlantı kurulması için kullanıcının bilgisayarında otomatik olarak harekete geçiyor.

Ayrıca, DIGITAL LINK için 150 metreye kadar kablolama olanağı sunan ve geleneksel HDMI sinyallerinin sınırlamalarının aşılmasını sağlayan uzun mesafe modu da cihaza ek esneklik sağlıyor.

Panasonic Avrupa Projektör Ürün Pazarlama Yöneticisi Thomas Vertommen ürünle ilgili, “Ağ özellikleri, daha önce taşınabilir projektörlerimizde gördüklerimizin ötesinde. Bazı modellerde, Google Chromecast™ ve Amazon Fire Stick gibi taşınabilir medya cihazlarının kullanımına imkân tanıyan, güç sağlama özelliğine sahip bir USB bağlantı noktası bulunuyor. Böylece kullanıcılar içeriklerini ekrana son derece hızlı bir şekilde yansıtabiliyor” dedi.

PT-VZ580 serisi, Haziran 2017'den itibaren piyasaya sunulacak.

Detaylı bilgi için http://business.panasonic.com.tr adresini ziyaret edin.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
ceylann@marjinal.com.tr
0212 219 29 71

 


Panasonic
Arşiv
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş