Haberler / Multi Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Aydınlılar, 23 Nisan'ı Buray'ın konserinde coşkuyla kutladı

24/4/2017

Forum Aydın'ın, geleneksel hale gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, yağmura rağmen coşku eksik olmadı.

Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleneksel çocuk şenliği ve rengarenk aktivitelerle kutladı.

21-23 Nisan arasında yapılan birbirinden eğlenceli etkinlikler sayesinde çocuklar ve aileleri üç gün boyunca bayram coşkusunu yaşadı. Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Buray, 22 Nisan Cumartesi günü verdiği mini konserle göz doldururken, yağmura rağmen Forum Aydın'a akın eden hayranları da Buray'ı sevindirdi. Hayranlarına uzun süre imza dağıtan Buray, Aydın'da “hayatı boyunca unutamayacağı bir buluşma” gerçekleştirdiğini söyledi.

Forum Aydın'ın 14-16 Nisan'da gerçekleştirdiği ”Hayalimdeki Tatil” konulu resim yarışmasının kazananları ise 23 Nisan günü açıklandı. Ödül töreninde birinci olan Zeynep Sena Caner Paris Disneyland gezisi, ikinci olan İsmail Aktaş Sony PS4, üçüncü olan Neslihan Bal ise mini iPad hediyelerini teslim aldı. Cansın Güleryüz, Eda Özkan ve Ceyda Çolakkol ise mansiyon ödülüne sahip oldu.

23 Nisan pazar günü etkinliklerin hız kesmeden devam ettiği Forum Aydın'da 23 Nisan bayram korteji bando, çocuklar ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti. Çocuk dansları ve çocuk korolarının gösterileriyle Forum Aydın'da bayram coşkusu doyasıya yaşandı.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

 


Multi
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş