Haberler / Multi Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Forum Aydın, Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne ev sahipliği yapıyor

5/4/2017

Bu yıl T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Forum Aydın'da gerçekleştirilecek.

Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, bu yıl çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, 11 Nisan 2017 Salı günü saat 10.00 – 18.00 arasında Forum Aydın Zeytin Meydanı ve Totem Otopark'ta kurulacak özel alanlarda gerçekleştirilecek.

Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği her yıl “çemberle işbirliği, fasulye torbası atma, çift ayak atlama, bowling, halat çekme, bayrak koşusu, kaleli yakan top ve mendil kapmaca” olmak üzere sekiz ayrı istasyonda düzenleniyor. Daha önce ilçe birincilerinin belirlendiği şenliklerin finali, Aydın'ın tüm ilçelerinin birincilerinin katılımıyla, Forum Aydın'da oynanacak.

Forum Aydın, çocuklar ve ailelerinin yanı sıra eski oyunları hatırlamak, coşkulu ve keyifli bir gün geçirmek isteyen herkesi 11 Nisan günü Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne davet ediyor.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

 


Multi
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş