Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Instagram'ın yeni fonksiyonunu kullanan ilk şirketlerden birisi Morhipo.com oldu

27/2/2017

Instagram'da carousel özelliğini kullanarak yaratıcı bir çalışmaya imza atan Morhipo.com, bu özelliği kullanan ilk şirketlerden biri oldu. Morhipo.com bu özellik sayesinde hikaye bütünlüğünü koruyan çalışmalara imza atıyor.

Uzun zamandır Facebook'un kullandığı carousel paylaşımlarını ilk olarak reklam gönderilerinde denemeye başlayan Instagram, Çarşamba günü organik paylaşımlara da carousel özelliğini açtı. Bu fonskiyonu kullanmaya başlayan ilk şirketlerden olan Morhipo.com böylece 10 görsel/videoyu tek bir paylaşımda takipçilerine sunabiliyor.

Instagram'da aynı gün belirli paylaşım sayısının üzerine çıkıldığında hem erişim düşebiliyor hem de takipçiler sıkılabiliyor. Ancak bu özellik sayesinde site, takipçilerine göstermek istediği tüm görsel materyalleri paylaşabiliyor.

Morhipo.com geçen yılda Facebook'un Canvas özelliğini ilk kullanan şirketlerden biri olmuş ve bu sayede Facebook kullanıcıları harici bir siteye geçmeden Morhipo.com'un sunduğu reklam içeriğine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilir duruma gelmişti.
https://www.instagram.com/p/BQ45b7tjPJi/?taken-by=morhipo

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş