Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Morhipo'dan yeni bir kolaylık: Tek tıkla ödeme

15/12/2016

Morhipo.com'un hayata geçirdiği yeni ödeme sistemi sayesinde moda tutkunları kredi kartı bilgilerini tekrar tekrar girmeden 7/24 tek tıkla alışveriş yapma kolaylığından faydalanacak.

Morhipo.com online alışverişleri oldukça kolaylaştıran yeni bir ödeme sistemini hayata geçirdi.

“Tek Tıkla Ödeme” sistemi ile moda tutkunları kredi kartı bilgilerini tekrar tekrar girmeden tek tıkla alışveriş yapma kolaylığından faydalanıyor. “Tek Tıkla Ödeme” sayesinde Morhipo.com üyeleri yanlarında kredi kartları olmasa da alışveriş keyfini 7/24 yaşamaya devam edebiliyor. Bu yöntemi kullanmak isteyen üyelerin ödeme sayfasında “Kredi Kartımı Saklamak İstiyorum” seçeneğini tıklaması ve ardından akıllı telefonlarına gelen SMS'i onaylamaları yeterli oluyor.

MasterCard global ödeme ağının bir uygulaması olan MasterPass ile tüm kart bilgilerini güvence altına alan Morhipo.com ayrıca sahip olduğu Full SSL güvenlik sertifikasıyla da online ödemeler için ek güvenlik sağlıyor.

Daha önce de ilklere imza atmıştı
“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla üyelerine güvenli alışveriş keyfi yaşatmayı stratejilerinin en önemli maddelerinden biri olarak konumlandıran site, daha önce de Türkiye'de bu alanda ilklere imza atmıştı. Bu kapsamda ilk defa tek sepet uygulaması ile sezon ve kampanya alışverişini birleştirerek, müşterilerine fazladan kargo ücreti ödetmeden alışveriş keyfi sunan Morhipo.com yine ilk kez müşterileri için ürünlerini teslim alırken kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödemeye imkanı sunan hizmetini de hayata geçirmişti.

Aynı şekilde müşterilerinin ürün iadelerini Türkiye'deki Boyner veya YKM Mağazaları'ndan yapılabilmelerini de mümkün hale getiren site, “TIKLA-GEL” sayesinde satın alınan ürünlerin Boyner ve YKM Mağazası'ndan teslim alınabilme hizmetini hayata geçirmişti.

Morhipo.com geçtiğimiz günlerde müşterilerinin kargolarını Bukoli ile diledikleri zaman seçtikleri yerden almalarını sağlayan önemli bir işbirliğine de imza attı. Yapılan işbirliği ile Morhipo.com üzerinden alışveriş yapan müşteriler, ürünlerini mahallelerindeki Bukoli esnaflarından ve Bukolimatik'lerden kolayca teslim alabiliyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş