Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Yılbaşı için sevdiklerinize en güzel hediyeler

7/12/2016

Morhipo.com yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için on binlerce hediye seçeneği sunarken hazırladığı özel testle de en uygun hediye seçimini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.

Morhipo.com yaklaşan yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri hem on binlerce hediye seçeneği hem de hazırladığı özel test ile “Hangi hediyeyi alsam?” derdinden kurtarıyor.

Özellikle site üzerinden satışa sunulan Swarovski'nin yılbaşı seçkisi son moda siluetlerden zamansız tasarımlara, her tarza ve her ortama uygun göz kamaştırıcı hediye seçeneklerinden oluşuyor. Swarovski'nin kristal parçacıklı 305 aksesuarından oluşan koleksiyonu sayesinde sevdiğiniz kişi için en mükemmel hediyeyi bulabilirsiniz. Fiyatları 99 TL ile 659 TL arasında değişen ürünler içerisinde yer alan Swarovski'nin 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu da yeni yıl hediyesi için muhteşem bir hediye arayanlar için zarif ve şık bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Morhipo.com'da bulunan bu muhteşem aksesuar seçenekleri dışında dilerseniz moda dünyasına yön veren markaların kombinleriyle de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kravat ve cüzdan gibi hediyeler ile erkek arkadaşınızı sevindirebilir; iç giyimden ev giyimine, dış giyimden spor giyimine binlerce kombin seçeneği ile sevdiğiniz kadının güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Morhipo.com ayrıca blog sayfası Mag üzerinden yayınladığı testle de hediye alırken karar vermenizi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Testi çözenlere, hediye almayı düşündükleri kişinin kişiliğine göre 3 hediye tavsiyesinde bulunuluyor. Bu üç tavsiye üründen birini satın alacak kişi bu ürüne özel %10 indirim fırsatından da faydalanabilecek.

5 binden fazla markaya ait 500 binin üzerinde farklı hediye seçenekleri için:
https://www.morhipo.com/
Hediye seçiminizi kolaylaştıracak test için:
http://mag.morhipo.com/ona-ne-hediye-alacaginizi-soyluyoruz/

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş