Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


adL+Cengiz Abazoğlu'nun yeni kreasyonu Morhipo.com'da

22/11/2016

Morhipo.com, adL+Cengiz Abazoğlu'nun Baharat Yolu'ndan esinlenerek tasarlanan yeni kreasyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Türkiye ve dünyada 10 sezonluk işbirliğiyle bir ilki gerçekleştiren adL ve Cengiz Abazoğlu'nun renklerin anlamlarını, kumaşların zarifliğini tasarımlarıyla buluşturduğu özel kreasyonu Morhipo.com'da moda tutkunları ile buluşuyor.

Eski çağda, dünya ülkelerini birleştiren “Baharat Yolu” ünlü modacı Cengiz Abazoğlu'un adL markası için yarattığı ve Morhipo.com'da satışa sunulacak kreasyona ilham kaynağı oldu. 144 parçadan oluşan 2016–2017 Sonbahar-Kış “Spice Road” koleksiyonu, sonbaharın trend renkleri ve konfor alanını genişleten tasarımlarıyla 10. sezonunda da gündüzden geceye tasarım şıklığını sunuyor.

Farklı stillere sahip kadın profilleri hayal edilerek oluşturulan “Spice Road” koleksiyonunda sezonun trendleri arasında hızla yükselen, kombin geçişlerini şıklaştıran yelekler; spor bir duruş; deri, kürk ve püskül detaylarla asi ve maskülen bir görünüm sağlayan yelekler günün her anında sadeliğe hareket katıyor. Romantik kadife ve örme pantolon tasarımları vazgeçilmez sokak stiliyle etkilerken uzun balık, anvelop formlar adL kadınının gece şıklığına eşlik ediyor. Saten, ipeğin saflığı, dokuma ve triko dokulu elbiseler ise Cengiz Abazoğlu'nun baharat yolu yolculuğunda yeni bir ruha bürünüyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş