Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Sezonun en gözde makyaj trendleri

1/11/2016

Moda dünyasına öncülük eden markaları bünyesinde toplayan Morhipo.com'un sunduğu sonbahar-kış sezonu makyaj ürünleri hem iddialı hem de doğallıktan yana olmaları ile dikkatleri çekiyor. Morhipo.com üzerinden satışa sunulan makyaj ürünleri ile bu sezonun öne çıkan en önemli 6 makyaj trendini yakalayabilirsiniz. İşte o trendler:

Dumanlı gözler
Eyeliner ya da kaleminizi her gün kullanıyor olabilirsiniz. Ancak bu kez dilerseniz biraz dağıtabilirsiniz. Çünkü sezon podyumlarında bu sezon dumanlı gözler var. Bunun için kirpik diplerine kalem çektikten sonra hafifçe dağıtın. Daha dramatik bir görünüm için tüm göz kapağını bu şekilde boyayabilirsiniz.

Modern gotik görünüm
Kışın rujunuzun tonunu koyulaştırmak yeni değil ancak bu sezon siyaha kadar uzanan bir renk skalasıyla karşı karşıyayız. Aslında gotik bir yöne gidebilecek bu görünümde vişne çürüğüne daha yakın bir renk seçebilirsiniz. Burada önemli olan yüzün kalanını tamamen doğal bırakmak.

Metalik fırtınayla sofistike ışıltılar
Modada metalik fırtınası eserken bunun makyaja yansımaması düşünülemez. Gözlerde dumanlı makyajın üzerine ışıltılar eklemek, tüm göz kapağına ve alt kirpik diplerine farklı metalik renkler sürmek, hatta kaş ya da dudakları da parıltılara bürümek bu sezon serbest.

Aydınlık ciltler
Makyajın bilinen gölgeleme, allık sürme ve aydınlatma aşamalarını unutun. Doğal ve canlı bir cilt için yüzün yüksek ve kemikli yerlerine aydınlatıcı sürün. Makyajın kalanında lip balm, hafif bir allık ve maskaradan başka bir şey kullanmayın.

Daima kırmızı, daima klasik
Kendi başına çarpıcı bir görünüm veren ve artık klasikleşmiş kırmızı ruj, podyumların olmazsa olmazı haline geldi. Ancak kusursuz bir cilt makyajı, kırmızı ruj kullanmak için ilk şart. İnce bir eyeliner ya da yalnızca maskara kullanmalısınız ki odak dudaklarınızda kalsın.

Şeftali tadında romantizm
Şeftali tonları yazı hatırlatsa da makyaj artistleri bu sezon şeftalinin nasıl sofistike ve romantik bir yanı olduğunu gösterdi. Göz kapakları, yanak ve dudaklarda yumuşak geçişiler yaratan bu ton sezonun en farklı trendlerinden.

Tüm bu trendlere ait ürünlerin yer aldığı birbirinden farklı makyaj ürünleri için: https://www.morhipo.com/sezonun-makyaj-trendleri/473/morhipo-ozel

Editöre Not:
Görsellerin devamı için aşağıdaki linki tıklayınız:
https://we.tl/0z7vHdOXWz


İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş