Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Okul alışverişlerinde yüzde 70’e varan indirimli ürünler tek tıkla kapınızda!

9/9/2016

Morhipo.com, yeni eğitim yılına girmeye hazırlanan öğrencileri özel kampanyalar ve hediyelerle coşturuyor. Öğrenciler ve veliler okulların açılmasına az bir süre kala başta kırtasiye ürünleri olmak üzere birçok üründe birbirinden cazip indirim fırsatlarından faydalanabilecek.

Moda dünyasına yön veren binlerce markanın yüz binlerce ürünün bir arada bulunduğu Morhipo.com, 19 Eylül Pazartesi günü yeni eğitim yılına başlamaya hazırlanan öğrenciler ve velileri mutlu edecek kampanyalarını hayata geçirdi.

Morhipo.com öğrencilerin bu yıl okula dönerken tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çok geniş ürün yelpazesine sahip bir departman yarattı. Departmanda bu yıl en çok tercih edilen gömlekler, kırtasiye ürünleri, sneakerlar, çantalar, t-shirtler, aksesuarlar ve spor ürünlerini yüzde 70’e varan indirimle satışa sunuldu. Ayrıca site, Garanti Bankası’na ait kartlar ile yapılacak 200TL ve üzeri alışverişlerde 20TL’lik indirim fırsatı da sunuyor.

Morhipo.com aynı zamanda moda trendlerini ve ürünlerini paylaştığı sosyal alışveriş platformu Morhipo MAG üzerinden de öğrencileri hedefleyen moda önerilerinde bulunuyor.

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş