Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Boyner’in yeni konsepti Boyner Fresh şimdi de Morhipo.com’da

20/8/2016

Ayşe Boyner’in birçok ülkenin moda markalarından seçtiği koleksiyonlar, Boyner Mağazaları’ndan sonra, sınırlı sayıda ve uygun fiyatlarla Morhipo.com üzerinden satışa sunuldu.

Yüzlerce moda markasının binlerce ürününü aynı çatı altında buluşturan Morhipo.com, müşterilerini özel bir konseptle tanıştırıyor. Ayşe Boyner’in seçimi ile Boyner mağazalarında satılan ve ABD, Avustralya, Danimarka, Fransa, İspanya ve İngiltere’deki gözde markaların en moda ürünlerini Türkiye’deki moda tutkunları ile buluşturan Boyner Fresh, artık morhipo.com’da da yer alacak.

Bu koleksiyonda birbirinden farklı stillere göre moda olan birçok tasarım bulunacak. Sınırlı sayıda satışa sunulacak bu ürünler, 60 TL’den başlayarak ortalama 200-300 TL arasındaki fiyatlarla, modayı takip etmek isteyenleri mutlu edecek.

“Boyner Fresh” kadını için 5 farklı tarz

Boyner Fresh kadını için 5 farklı tarz belirlendi. Bunlar; Young & Playful, Trendy Grown Up, Rock Chick & Boho, British Cool & Girly ve Party & Evening. Her biri hem çok farklı, hem de birbiri içinde uyumlu bu tarzlar ile her kadın kendisine uygun olan stili oluşturabilecek.

Eğlenceli tasarımlarıyla Madrid doğumlu pop-ikonu Kling, genç ve dinamik kadınların gözdesi İngiliz Unique 21, retro tasarımlarıyla Motel, dikkat çekici ve göz alıcı Glamorous, yenilikçi kesimleri ve cesur baskılarıyla One O Eight, Morhipo.com üzerinden satılacak “Boyner Fresh” koleksiyonu içerisinde yer alan markalar arasında yer alıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan diğer markalar ise şu şekilde: Pepaloves, Companıa Fantastıca, Jovonna, Paint It Red, Goldie, Ichı, Evil Twin, Minkpink, Wyldr, Some Days Lovin, Zee Gee Why, Blanknyc, Little White Lies, Dahlia, Sister Jane, Bellfield, Zibi, As by Anna Smith.


“Sürekli yenilenecek”

Konuyla ilgili açıklama yapan Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban Arditti, “Boyner Fresh ile modayı yakından takip eden kadınları mutlu edeceğiz. Bu koleksiyon, Türkiye’de birçok kadının almak istediği ama bulamadığı ürünlerdi. Bu yüzden bu beğenilere karşın alışveriş severlerle bu markaları buluşturmanın oldukça önemli olduğunı düşünüyorum. Ayşe Boyner’in seçtiği koleksiyonlardan oluşan, Boyner’in özel konsepti ‘Boyner Fresh’, müşterilerimizin yüksek moda beklentisini ulaşılabilir fiyatlarla karşılayacak. Boyner Fresh moda severler için sürekli yenilerek devam edecek. Her sezon birçok yeni marka getireceğiz.”

Projenin mimarı Ayşe Boyner ise açıklamasında şunları söyledi: “Günümüzde modayı takip eden, kendine uygun stili oluşturmak isteyen kadınların tasarım ürünlere ilgisi ve talebi oldukça yüksek. Bugüne kadar dünyanın çok farklı ülkelerinde katıldığım yüzlerce fuarda, hep aklımda kalan ve Türk müşterisi ile tanıştırmaya can attığım buna benzer markalar oldu. Bu markaları aynı çatı altında toplayabileceğim bir konsept yaratmak istedim. Ben, hem kendi adıma hem bütün kadınlar adına Türkiye’de ulaşılabilir moda markalarının artmasından dolayı çok mutluyum.”

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş