Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Ünlü blog yazarı Ruken Demirer kombinleri ile Morhipo.com’da

16/8/2016

İçinde yüzlerce marka ve binlerce ürün gamının olduğu Morhipo.com artık, ünlü blog yazarı Ruken Demirer’in gardırobu olacak.

Demirer, Türkiye’de moda dünyasına yön veren Morhipo.com’da yer alan kıyafetlerle kombinler yapacak. Ayrıca gittiği tüm tatil yerlerinde bu kombinleri de giyecek Demirer, Morhipo.com için özel video çekimleri yapacak. Demirer tüm bunları Instagram’daki @rukendemirer, Snapchat’teki rukendemirer hesapları ve kendi blog sayfası rukendemirer.com üzerinden takipçileri ile paylaşacak. Hatta kimi zaman ev ürünlerinden pratik mutfak malzemelerine kadar alternatifleri sunarak online alışverişin, günlük koşuşturmamız içinde nasıl kurtarıcı olup hayatımızı kolaylaştırdığını gösterecek.

Bu yöndeki ilk paylaşımını çiçek desenli elbisesini D by Divarese markasının espadrille ayakkabısı ile tamamlayarak yapan Demirer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her kadının hayali olabilecek şey benim için gerçeğe dönüştü. İçinde yüzlerce marka ve binlerce ürün gamının olduğu Morhipo.com artık benim gardırobum olacak. Her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği ile alışveriş dünyasında fark yaratan Morhipo.com’un moda gardırobu ile takipçilerime birçok tüyo vereceğim, kombin tavsiyelerinde bulunacağım. Onlarla böyle bir paylaşım içerisine gireceğim için çok mutluyum.” dedi.

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş