Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Yılın en güzel mevsimine her halinizle dokunun

11/8/2016

Morhipo.com, hiç bitmesini istemediğiniz yaz mevsiminde bulunduğunuz mekâna ve ortama göre şık ve etkileyici olabilmenizi sağlayacak stil önerilerinde bulundu.

Birbirinden farklı ve her tarza uygun ürün çeşitliliğiyle moda dünyasına öncülük eden Morhipo.com yayınladığı rehberde, moda severlerin yazın bulundukları mekan ve ortamlara göre tercih edebilecekleri kombin önerilerinde bulundu:

Sahilde: Kuşkusuz yazın en uğrak yeri sahillerde tarzınızı beyaz ve mavinin muhteşem uyumuyla tamamlayabilirsiniz.

Tatilde: Beyaz pantolonun haki yelekle tamamlandığı safari trendi, gezgin ruhunuzu sokaklarda yaşatmanızı sağlayacak bir kombin olarak öne çıkıyor.

Kafede: Tatille taçlanan yaz maceralarınızı gömlek ve şortunuzla şıklığınızdan ve rahatlığınızdan ödün vermeden yaşayabilirsiniz.

İlk buluşmada: İlk buluşmanızda büyük bir çaba göstermeden de şık olabilirsiniz. Bunun için çiçekli pantolonunuzun altına kısa topuklu bir ayakkabı giyerek yapacağınız kombin yeterli olacaktır.

Ofiste: Çalışırken ferah ve şık olmanın en kolay yolu bir tulum ve ceket ile tamamlayacağınız kombin.

İş çıkışında: Günün yarısı çalışarak geçti, peki ya sonrası? Kumaş pantolonunuzu, omuzları açık bir üstle kombinlerseniz iş çıkışı yapılabilecek her programa hazırsınız demektir.

Şehri keşfederken: Ne kadar gezerseniz gezin mutlaka görmeniz gereken bir yerler vardır. İster yaşadığınız, ister daha önce adım atmadığınız bir şehri keşfederken bol beyaz pantolon ve gömlekten yararlanarak rahatlığınızdan taviz vermeden de şık bir kombine sahip olabilirsiniz.

Happy Hour’da: Akşamüstü iş çıkışı arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız “Ne giyeceğim?” sorusunun yanıtı da oldukça basit. Şortunuzu dantelli bir büstiyerle kombinleyerek gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Partide: Bir parti varsa herkes şık olmak ister. Parti elbisenizi kamuflaj desenli bir ceketle kombinleyerek ortamda fark yaratabilirsiniz.

Doğum gününde: Bunun için yazın sıcaklığına siyahın asaletini katabilirsiniz. Dantelli tulum ve uzun ceketin yaratacağı şık bir hava eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Görseller için: http://www.marjinal.com.tr/download/yazin_her_hali.zip


İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş