Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Bu yazın en iyi 10 trendi!

13/7/2016

İster bluz ister gömlek giyin, bu yaz birçok tasarım omuzlarınızı açık bırakacak. Sokaklarda sabahlıkla boy gösteren kadınlar da görebileceğiniz bu yazın giyim trendlerini moda dünyasının öncü ismi Morhipo.com sizler için derledi

Havaların ısınması tüm Türkiye’nin yüzünü güldürdü. Peki, yaz mevsiminde sıcak havalar kombinlerimize nasıl yansıyacak?

Yaz sezonunda yepyeni markaları ve ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaya devam eden Morhipo.com, moda tutkunlarına yol göstermek amacıyla 10 maddede sıcak havaların trendini çıkardık.

Sadece bir tık ile binlerce marka ve yüzbinlerce ürünün yer aldığı Morhipo.com üzerinden sahip olabileceğiniz ürünler ile yakalayabileceğiniz trendler ise şu şekilde:

Parlak payetler günlük hayatımızda
Malzeme olarak payet bu yıl gerek küçük detaylarda jean’lerin veya tişörtlerin üzerindeki grafik baskılarda gizli bir şekilde, gerekse ben buradayım diye yüksek sesle bağırarak sokak stili elbiseleri veya gece elbiselerinin tamamında malzeme olarak çok kullanılacak. Bundan önce daha çok gece elbiselerinde kullanılan bu malzemeyi artık günlük hayatta daha sık göreceğiz.

Maskülenlikten uzak feminen renkler
Bu yaz canlı renkler, genel anlamda cesaret isteyen pembe ve morun farklı tonları, vitrinleri süsleyecek. Bu da maskülenlikten uzak olarak kadınları çok feminen gösterecek. Aynı zamanda sıcak renkler sarı ve turuncu da çok giyilecek.

Siyah ve beyazın uyumlu birlikteliğine devam
Geçen kış trendi gibi özellikle siyah beyaz çizgili zebra trendi devam edecek. Siyah ve beyazın uyumlu birlikteliğini birçok farklı kombinle keyifle yapabileceksiniz.

Sabahlıklar ile sokağa!
Özellikle ipek kumaşların ağırlıkla kullanıldığı sabahlıklar sokak modasına taşınıyor. Bu yaz İstanbul sokaklarında sabahlıkla boy gösteren kadınlar görürseniz şaşırmayın!

Broşun yükselişi
Birçok moda tasarımcısı farklı ve esprili broşları bu yılın sıcak ayları için tasarladı. Bu broşlardaki en önemli özellik ise grafik sanatını eğlenceli bir şekilde öne çıkarmaları ve ceketlerin üst bölümleri ile uyumlu ve asimetrik biçimde tasarlanmaları.

Fileli rüyalar
Tasarımcılar sıcaktan bunalan kadınlar için çareyi bahar ve yaz ayları için fileyi moda etmekte buldu. Birbirinden farklı tasarımı olan birçok file gerek elbise gerek pantolon gerek tişörtler ile birlikte vitrinleri süsleyecek.

Logo çılgınlığı
Artık elbisenizi görenler onu nereden aldınız diye sormayacak size… Birçok farklı marka bu konuda çareyi reklamlarını daha iyi yapmak adına farklı baskı teknikleriyle logolarını seri bir şekilde göstermekte buldu. Markaların logolarını elbiselerin üzerinde rahatlıkla adeta gözlerinizin içine girer gibi göreceksiniz.

Baskı teknolojisi
Baskılar dijital baskı teknolojilerinin çok gelişmesi ve ucuzlamasıyla bu yıl çok trend olacak. En çok göze çarpan detaylar ise eskiden iki baskılı üst üste giyilmez denirken bu yıl tam tersi baskılı alt üstler karıştırarak giyilecek. Yani çiçek desenli bir gömleğin altını rahatlıkla ponponlu bir etek veya pantolonla kombinleyebileceksiniz.

Dekolte kaçamağı
Bu ayların trendlerden biri de omuzlardaki dekolte. İster bluz, ister gömlek giyin, birçok tasarım omuzlarınızı açık bırakacak.

Batik çağrışımlar
Dijital baskıların yanı sıra başka bir baskı trendi ise batikler olacak. Batikler güzel bir bahar ve yaz gününde kadınları egzotik ruh halinde hissettirecek. Farklı şekilde yapılan batik teknikleriyle kadınlar kendilerini güzel ve zarif bir şekilde dışa vuracak.

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş