Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Kahraman babaları mutlu edecek hediye yağmuru başladı

13/6/2016

Babalar Günü’ne özel sıra dışı hediyeleri ile dikkat çeken Morhipo.com, bu güne özel olarak ücretsiz günübirlik gezi turu da dâhil birçok hediyenin olduğu yarışma yağmuru başlattı.

Moda dünyasında yeni trendlere imza atan, yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir arada sunarak güvenli alışverişin vazgeçilmez adresi olan Morhipo.com, bu yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’ne özel yayına aldığı sayfada sıra dışı hediye alternatifleri sunarken, kahraman babalarına bambaşka bir mutluluk yaşatmak isteyenler için sıradışı hediye yağmuru başlattı.

İlk olarak Tatil.com ile birlikte düzenlenen ve 14 Haziran’a kadar devam edecek yarışmada bir kişiye iki kişilik günübirlik tur hediye edilecek. Morhipo.com’un Facebook resmi hesabı üzerinden paylaştığı soruların tamamını doğru yanıtlayan 1000. kişiye Morhipo.com sezon alışverişlerinde geçerli 200 TL değerinde Hediye Çeki, 2000. kişiye ise Tatil.com'dan Günübirlik Tur hediye edilecek. Günübirlik Tur kazanan kişi; Bursa İznik Cumalıkazık Turu, Edirne Turu ve Çanakkale Turu seçeneklerinden dilediğini tercihe edebilecek.

Bununla da yetinmeyen Morhipo.com Hopi ile birlikte Babalar Günü’ne özel 250 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde geçerli 50 Paracık kazan kampanyası da başlattı.

Morhipo.com’un Babalar Günü’ne özel diğer bir hediyesi ise kazananın babaları veya istedikleri kişiler ile katılabileceği ücretsiz kaçış oyunu. Kaçış Oyunları Merkezi Escapist ile birlikte yapılan yarışmada Morhipo.com’un Facebook üzerinden soracağı soruların hepsini bilen 1000. kişiye sezonda elektronik ürünler hariç alışverişlerinde kullanabileceği 200 TL’lik hediye çeki 1.500, 2.000 ve 2.500’üncü kişilere ise 2-5 kişilik bir kaçış oyunu hediye edilecek. Kazanlar üç farklı kaçış oyunu arasından dilediği bir oyunu seçebilecek.

Ona bir hediye alacak olsam…
Diğer yandan “Babama bir hediye alacak olsam…” diye düşünüyorsanız, Morhipo.com’un Babalar Günü’ne özel yayına aldığı sayfada hem birbirinden değişik hediye alternatifleri hem de babanız ile birlikte o gün yapılabileceğiniz aktiviteler ile ilgili birçok tavsiye bulabilirsiniz.

Bu özel günde Morhipo.com tarafından önerilen hediyeler ile dileyenler babaları ile mükemmel bir ikili olduklarını gösterebilecek, dileyenler ise her zaman her yerde şık görünmeyi seven babalarını son moda ile giydirebilecek. Mutfakta harikalar yaratan babaları da unutmayan Morhipo.com, babalara özel birçok mutfak ürününün yanı sıra “giyilebilir teknolojiler” kategorisi altında da teknoloji tutkunu babaları mutlu edecek hediye alternatifleri sunuyor. Ziyaretçiler ayrıca, “renkli seçimler” kategorisi altında, babalarına favori renklerine göre hediye alma imkânı da buluyor. Ürünleri fiyat bazlı kategorilere ayırarak bütçeye göre satın alma kolaylığı da sunan sitede, tercihe göre “175TL ve altı ürünler” ile “75TL ve altı ürünler” olmak üzere iki kategori altında birçok muhteşem ürün yer alıyor.

Babanızla harika bir güne hazır mısınız?
“Babalar Günü’ne Özel” sayfada o gün babalar ile yapılabilecek farklı aktivitelere de yer veriliyor. Babaları ile yepyeni deneyimler yaşamak isteyenler “Türkiye’de en iyi selfie çekilecek mekânlar” kategorisinde babaları ile sıra dışı selfieler çekebilecekleri muhteşem mekanların listesine ulaşabiliyor. Upuzun aile piknikleri ile günü eğlenceli kılmak için “en baba yerler” listelenirken kamp ortamında babaları ile doğal hayata karışmak isteyenler için de “gizli kamp cennetleri” sıralanıyor.

Bu ve bunun gibi aktivite önerinin yanı sıra her bütçeye uygun binlerce hediye alternatifinin yer aldığı özel sayfayı ziyaret etmek için:
https://www.morhipo.com/babalar-gunu/316/morhipo-ozel

Günübirlik Tur hediyesi ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.morhipo.com/babalar-gununun-tadini-tatil-com-ile-cikarin/414/morhipo-ozel

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş