Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Dünya yıldızlarının giydiği sandaletler, yeni koleksiyonu ile ayağınızı yerden kesecek!

8/6/2016

Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Jennifer Aniston, Kate Moss, Ewan McGregor, Victoria Beckham ve Madonna gibi dünya yıldızlarının giydiği Birkenstock sandaletlerin yaza özel internetteki en geniş koleksiyonu Morhipo.com’da satışa sunuldu.

242 yıllık tarihi ile sandalet tasarımını bugünün modası haline getiren ve dünya yıldızlarının tercih ettiği Birkenstock markasının yaza özel internetteki en geniş geniş koleksiyonu, Türkiye’de moda dünyasına yön veren Morhipo.com’da satışa sunuldu.

Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Jennifer Aniston, Kate Moss, Ewan McGregor, Victoria Beckham ve Madonna gibi dünya yıldızlarının giydiği sandaletler, şıklık ve rahatlığa önem veren modern kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.

Şıklıktan feragat ettirmeyen rahatlık
Tasarımlarında şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren çok sayıda model ve birbirinden farklı renklerle oldukça geniş bir koleksiyona sahip Birkenstock, tabanlık konusunda rakip tanımıyor. Birkenstock’ta tabanlık, ayak anatomisine en uygun şekilde geliştiriliyor. Bu özelliği sayesinde basınç noktaları tüm ayağa eşit olarak yayılıyor ve ayağın biyomekanik hareketleri doğal olarak destekleniyor. Topuk kısmındaki derinlik ise; ayağın hem rahat etmesini sağlıyor hem de ayağa sağlam bir duruş kazandırıyor.

Bu yazın modası neon renkler
Üstün konfor ve rahatlığı ile tercih edilen Birkenstock sandaletler, çarpıcı neon renklerle dikkat çekerken suya dayanıklı plaj sandaletleri, tatilcilere arkadaşlık ediyor.

Birkenstock’un yeni neon koleksiyonu; pembe, sarı, yeşil ve turuncu renk alternatifleri ile beğenilere sunuluyor. Özellikle yazın bronz tenlerle muhteşem bir uyum oluşturacak olan modeller, ister gece ister gündüz için seçeceğiniz kıyafetleri göz alıcı bir şekilde tamamlıyor. Aynı şekilde tatilde olduğu gibi şehirde de her adımınıza zarafet ve şıklıkla eşlik ediyor.

Birkenstock’un internet dünyasındaki en geniş koleksiyonuna ulaşmak ve beğendiğiniz ürünü Morhipo.com güvencesi ile satın almak için:
https://www.morhipo.com/birkenstock/markalar/0/56694/marka

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş