Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Morhipo’dan İstanbul Moda Akademisi öğrencilerine destek

27/5/2016

Morhipo.com, Türkiye’de moda dünyasının ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan İstanbul Moda Akademisi’ne (İMA) ürün ve modelleriyle destek oluyor.

Her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliği ile moda dünyasına yön veren Morhipo.com; moda, tasarım ve sanat bilinci yüksek profesyonellerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Türkiye’nin en yetkin moda okullarından biri olan İstanbul Moda Akademisi’ne (İMA) ürün ve model desteği veriyor.

Morhipo.com işbirliği kapsamında İMA’nın yılda iki dönem yaptığı Styling ve Moda Editörlüğü eğitimleri için, kadın ve erkek trendlerini belirleyerek model desteği ve ürün desteği sunuyor. Öğrencilerin hayallerindeki imajlardan ortaya çıkan çekimler mezun olma projesi olarak değerlendiriliyor.

Morhipo.com bu işbirliği ile global pazar ve moda pazarlaması farkındalığı olan, endüstrinin ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip, yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen, problem çözücü, risk alabilen profesyoneller yetişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş