Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Güneşli günler ile birlikte evlerde bahar heyecanı başladı

19/4/2016

Güneşin yüzünü gösterdiği şu günlerde sadece kombinler değil, evler de değişiyor. Morhipo.com üzerinden satın alabileceğiniz son trend ev ürünleri ile siz de modayı evinize taşıyabilirsiniz.

Hem yeni sezon ürünleri, hem de çok avantajlı kampanyaları ile moda dünyasına yön veren Morhipo.com, sadece müşterilerini değil, onların evlerini de moda ile giydiriyor. Güneşin yüzünü gösterdiği şu günlerde sadece kombinler değil, evler de değişiyor.

Bolca desen ve renk paletinin bileşiminden oluşan dekorasyon öğeleriyle baharı evinize taşıyan Morhipo.com’da son moda giyim ürünleri dışında evler, yazlıklar, balkonlar, bahçeler için mobilyalardan çeşitli aksesuarlara kadar birçok yeni ürün bulunuyor.

Kolaylıkla sahip olabileceğiniz doğru eşyalarla evinizi olduğundan daha büyük gösterebilir, marin temalı ev ürünleriyle evinizde küçük bir tatil bölgesi kurabilirsiniz. Halat, çapa, denizyıldızı, dümen figürlerinden oluşan dekoratif aksesuarlar sayesinde evinize ferah ve canlı bir etki katabilirsiniz. Açık ve natürel tonlarda tercih edeceğiniz çerçeveler, tül yerine kullanabileceğiniz modern perdeler, farklı tasarımları ile göz alan duvar rafları ile evlerinizin tarzını oluşturabilirsiniz.

Evlerinizde yükseklik hissini artırmak için alçak mobilyaları tercih edebilir, her zevke hitap eden halılar ile evinize dilerseniz sadelik dilerseniz renk cümbüşü getirebilirsiniz. Ayrıca monokrom gibi son zamanların yükselen trendlerini evlerinize taşıyabilirsiniz.

Evinize bambaşka bir tarz ve stil katabileceğiniz ürünleri, Morhipo.com’un sunduğu “tek sepet”, “kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme”, “hızlı teslimat”, “Hopi ile alışveriş”, “Hopi indirimleri” gibi birçok avantaj ile sahip olabilirsiniz.

Editöre Not: Ürün görsellerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
www.marjinal.com.tr/download/Ev-Dekorasyon.zip

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 / 0537 858 85 49
esras@marjinal.com.tr

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş