Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


“4 Mevsime Özel Kelebek Günü” Morhipo.com’da başlıyor!

31/3/2016

Hem kış sezonuna hem de yaz sezonuna uygun ürünlerin sunulacağı bir günlük indirim şenliğinde yüzde 90’a varan indirimler Morhipo.com’da

Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan Morhipo.com’un “Büyük Kelebek İndirimi” 31 Mart Perşembe günü başlıyor.

Hem kışlık hem de yeni sezon ürünlerinin birlikte sunulacağı ve 1 Nisan Cuma günü saat 02.00’ye kadar sürecek bir günlük indirim şöleninde; giyimden ev yaşam ürünlerine, ayakkabıdan çantaya kadar yüzden fazla markanın binlerce ürününe sepette anında yüzde 90’a varan indirimler verilecek.

Moda tutkunlarının vazgeçilmez adresi Morhipo.com’un sunduğu all-line alışveriş deneyimi ile internetten alışveriş yapan tüketiciler benzersiz bir kolaylık ve seçenek zenginliğinden de faydalanıyor.

“Tek Sepet”, “Kapıda veya Kredi Kartı ile Ödeme” gibi hizmetler sayesinde “Büyük Kelebek” indirimlerinden çok daha kolay yararlanabilecek müşteriler, aynı zamanda “Tıkla Gel” hizmeti ile satın aldıkları ürünleri, Boyner Grup’un fiziksel mağazalarından doğrudan teslim de alabiliyor. Ayrıca giyim odaklı alışveriş siteleri arasında “kapıda ödeme” kolaylığını ilk defa sunan Morhipo.com, nakit alışveriş yapmak isteyenlerin de tercihi oluyor.


İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş