Haberler / Morhipo.com Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Morhipo.com’dan Sevgililer Günü’ne özel hediyeler

20/1/2016

morhipo.com, her zevke uygun ürünleri ile Sevgililer Günü’nde sevdiklerine hediye alacakların seçim yapmalarını oldukça kolaylaştıracak

Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir arada sunarak alışverişin vazgeçilmez adresi olan morhipo.com, Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri “Ne alsam?” derdinden kurtaracak hediye seçeneklerini bir araya getirdi.

Hem erkek hem de kadınlar için birçok özel hediye seçeneği sunan morhipo.com’da Sevgililer Günü’ne özel son trend ve moda ürünlerin yer aldığı farklı hediye alternatifleri bulunuyor. Hem erkek hem kadınlar için; yalnızca morhipo.com’a özel satışta olacak Calvin Klein ürünlerinin yanı sıra, erkekler için; parfüm, cüzdan, çanta, saat, tablet, hobi ürünler, cep telefonu, kravat, kol düğmesi, elektronik eşyalar ile People By Fabrika, Beymen, Network gibi modaya yön veren markalara ait daha pek çok hediye seçeneği yer alıyor. Kadınlar için ise parfüm setleri, cüzdan, özel tasarım ve Beymen çantalar, iç giyim ürünleri, aksesuar, dekoratif ürünler, cep telefonu, elektronik eşya ve yine birçok hediye alternatifi Sevgililer Günü’nde sevdiklerini sevindirmek isteyenleri bekliyor.

Stil sahibi kadınlar için bu hediye seçenekleri ile sınırlı kalmayan Morhipo.com’da; İpekyol, Koton, Silk and Cashmere, Beymen, Stefanel, Bcbg, gibi markalara ait ürünlerin yanı sıra yüzlerce parfüm seçeneği ve Lancome, Clinique gibi yüzlerce markanın kozmetik ürünleri de yer alıyor.
Sevgililer Günü’nde hediye seçiminizi kolaylaştıracak, her zevke uygun binlerce ürün için www.morhipo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editöre Not: Görsellerin devamını aşağıdaki linkten görüntüleyebilirsiniz:
http://www.marjinal.com.tr/download/sevgililer_gunu.zip

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com

 


Morhipo.com
Görseller
  Genel Müdür, Şule Kuban Arditti
  Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş