Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.11.2018

Bültene ait dosyalar

Yılmaz Özdil, yeni kitabını Forum Magnesia ziyaretçileri için imzaladı

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, ünlü gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil'i okurlarıyla bir araya getirdi. Forum Magnesia D&R mağazasında düzenlenen imza gününde, Manisa'nın yanı sıra İzmir gibi çevre illerden gelen yaklaşık bin kişi uzun kuyruklar oluşturdu.  

Sevilen gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil'in imza günü için yaklaşık bin kişi Forum Magnesia'ya akın etti. Ulu Önder Atatürk'ün hayatını tüm bilinmeyenleriyle anlattığı son kitabı “Mustafa Kemal” ile büyük ilgi çeken Özdil, hem okurlarıyla sohbet etti hem de son kitabını imzalayarak okurlarına değerli bir anı armağan etti.

Yüzlerce kişinin alkışlarıyla coşkulu bir şekilde başlayan imza buluşmasında, Manisa'nın yeşil doğasına hayran olduğunu belirten Özdil, her yıl Spil dağında özgürce dolaşan Yılkı atlarını fotoğrafladığını ve bu fotoğrafları gazetede yayınlattığını söyledi.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.