Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.02.2019

Bültene ait dosyalar

Yılmaz Özdil hayranlarıyla Forum Aydın'da buluşuyor
 
Onuncu yılı şerefine ziyaretçileri için birbirinden keyifli etkinlikler hazırlayan Forum Aydın, bu kez Yılmaz Özdil'i hayranlarıyla buluşturuyor. Özdil, 2 Mart Cumartesi günü saat 12.00 – 17.00 arasında son kitabı “Mustafa Kemal” başta olmak üzere tüm eserlerini Forum Aydın D&R'da sevenleri için imzalayacak.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, 2 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek imza günü etkinliği kapsamında Yılmaz Özdil'i ağırlayacak. Saat 12.00 – 17.00 arasında Forum Aydın D&R mağazasında hayranları ile buluşacak olan Özdil, başta son kitabı “Mustafa Kemal” olmak üzere tüm eserlerini okurları için imzalayacak. 
 
Yılmaz Özdil'le tanışmak ve kitaplarını imzalatmak isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.