Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.11.2018

Bültene ait dosyalar

Yılmaz Özdil, Forum Magnesia'da okurlarıyla buluşuyor!
 
Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, ünlü gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil'i ilk kez okurlarıyla buluşturuyor. 11 Kasım 2018 Pazar günü Forum Magnesia D&R mağazasında düzenlenecek buluşmada Özdil, yeni kitabı Mustafa Kemal'i Forum Magnesia misafirleri için imzalayacak.
 
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını anlattığı son kitabıyla büyük ilgi çeken Yılmaz Özdil, Manisalı okurlarıyla ilk kez Forum Magnesia'da buluşacak. 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 12.00 – 18.00 arasında Forum Magnesia D&R mağazasında düzenlenecek buluşmada Özdil'le tanışmak ve kitaplarını imzalatmak isteyen herkes, Forum Magnesia'ya davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.