Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.03.2019

Bültene ait dosyalar

Yılın festivali Forum Erzurum'da

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi olan Forum Erzurum, tüm ziyaretçilerini festivale özel fırsatlarından yararlanmaya davet ediyor. 15 Mart'ta başlayan kampanyasıyla 250 TL'lik alışverişe 25 TL ve 500 TL'lik alışverişe 50 TL yüklü Param Forum Erzurum Card kazandıran Forum Erzurum, 24 Mart'ta İdo Tatlıses'i hayranlarıyla buluşturuyor!  

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası olan ve ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Forum Erzurum, yılın festivali kapsamında cazip bir kampanya ve muhteşem bir konser organize ediyor. Forum Erzurum'un 24 Mart'a dek devam edecek kampanyası, aynı gün içinde tek seferde yapılan her 250 TL'lik alışverişe 25 TL, her 500 TL'lik alışverişe ise 50 TL yüklü Param Forum Erzurum Card kazandırıyor.

İdo Tatlıses Forum Erzurum'da!
Forum Erzurum, 24 Mart 2019 Pazar günü ünlü şarkıcı ve DJ İdo Tatlıses'i hayranlarıyla buluşturacak. Saat 16.00'da gerçekleştirilecek konserde Tatlıses, en sevilen parçalarını Forum Erzurum ziyaretçileri için seslendirecek.

Cazip fırsatlardan yararlanmak, alışveriş keyfini benzersiz bir deneyime dönüştürmek isteyen herkes, Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/usr/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.