Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.03.2018

Bültene ait dosyalar

Yeşil bir gelecek için Forum Çamlık'a davetlisiniz!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 24 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceği etkinliklerle tüm misafirlerini yeşil bir geleceğin parçası olmaya çağırıyor.

Doğayı koruyan çevreci projelerin her daim destekçisi olan Forum Çamlık, 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında 24 Mart 2018 Cumartesi günü Orman Fotoğrafları sergisine ev sahipliği yapacak. Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2.000 adet çam fidanının da dağıtılacağı sergi etkinliği, Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilecek.
 
Forum Çamlık ayrıca WWF-Türkiye tarafından küresel iklim değişikliği ile tehdit altında olan biyolojik çeşitliliğe dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Dünya Saati uygulamasına da destek veriyor. Bu yıl “dünyaya bağlan” sloganıyla gerçekleştirilen Dünya Saati uygulaması kapsamında 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 20.30 – 21.30 arasında Forum Çamlık'ın tüm ışıkları kısılacak.
 
Forum Çamlık, daha yeşil bir gelecek isteyen tüm ziyaretçilerini çevre bilinci konusunda gerçekleştirilecek çalışmaların bir parçası olmaya davet ediyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.