Haberler / Western Digital Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.12.2018

Bültene ait dosyalar

Yeni yılda tüm anılarınız SanDisk ve WD ile güvende
 
Akıllı telefonlardan bilgisayarlara, fotoğraflardan sosyal medya içeriklerine, cihazınızdaki önemli veriler SanDisk ve WD'nin öncü ürünleriyle koruma altında. Bırakın yeni yılda ölümsüzleştirdiğiniz bütün anıları SanDisk ve WD saklasın, yılların bile onları eskitmesine izin vermesin.

WD ve SanDisk, akıllı telefon ve bilgisayar kullanıcıları için fotoğraf, video ve dosya içeriklerini depolayan ve koruyan bir dizi ürünü kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Siz de yılbaşında sevdiklerinize bu ürünleri hediye ederek değerli anılarının asla kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.

SanDisk iXpand
iPhone'unuz için mükemmel bir arkadaş olarak tasarlanan iXpand Flash Sürücüsü, iPhone'unuzda yer açmayı kolaylaştırır, kamera rulonuzu otomatik olarak yedekler ve hatta videoları doğrudan sürücülerden izlemenizi sağlar. Sürücünün esnek bir Lightning konektörü ve Mac bilgisayarınıza veya PC'ye takılan bir USB 3.0 konektörü bulunuyor. Şifreleme yazılımı içeren iXpand Flash Sürücüsüyle hassas dosyalarınızı güvende tutarak içeriğinizi paylaşabilirsiniz.

SanDisk Dual Drive Type-C
Bu cihaz; tersine çevrilebilen bir USB Type-C konektör ve geleneksel bir USB konektörü ile akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar. Ayrıca Android için geliştirilen SanDisk Memory Zone uygulamasıyla cihazınızın belleğini ve içeriğinizi yönetebilirsiniz. SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C, yeni USB Type-C cihazınız ve geleneksel USB girişli cihazlarınız arasında mükemmel bir iletişim kurar.

Depolamanın yeni bir boyutu: WD Blue 3D NAND SATA SSD
Yüksek performanslı işlem ihtiyaçlarınız için hazır olan WD Blue™ 3D NAND SATA SSD yüksek kapasite, gelişmiş güvenilirlik ve inanılmaz hız sunuyor. Kendin yap (DIY) meraklılarını, yetkili satıcıları ve sistem kurucularını hedefleyen WD Blue 3D NAND SATA SSD, önceki WD Blue SSD modellerine göre %25'e varan daha düşük bir aktif güç çekiyor. Ayrıca daha az güç kullanılmasıyla, dizüstünüzü yeniden şarj etmeden önce daha uzun süre kullanma imkanı tanıyor. 3D NAND teknolojisi, hızlı sistem başlatmak, uygulamaların hızlı yanıt vermeleri ve çabuk aktarım hızlarının elde edilmesi için sıralı okuma hızının 560 MB/sn'lik ve sıralı yazma hızının 530 MB/sn'lik değerlere çıkmasını sağlıyor.

SanDisk Extreme 510 Taşınabilir SSD
Sağlam ve kauçuk bir tamponun yanında suya ve toza karşı dayanıklılığını IP55 standardıyla güvence altına alan SanDisk Extreme 510 Taşınabilir SSD'ler yağmur ve toz gibi günlük hayatta sıkça karşılaşılan gizli tehlikelere karşı koruma sunarken 1,8 metreye kadar yükseklikten düşmelere karşı da dayanıklıdır. 430 MB/saniyeye varan okuma ve 400 MB/saniyeye varan yazma hızları sayesinde yedekleme ve aktarma süreleri gözle görülür derecede düşüyor. 480 GB'a kadar kapasite seçeneği sunan SanDisk Extreme 510 Taşınabilir SSD, dosyalarınızı 128 bit AES şifrelemesiyle koruyan SanDisk SecureAccess yazılımı sayesinde özel dosyalarınızı gizli tutuyor.

İlgili Kişi        
Önder Kalkancı
Marjinal Porter Novelli             
0212 219 29 71
onderk@marjinal.com.tr

 


  Share  Paylaş
Western Digital
Hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM’lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.