Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.12.2017

Bültene ait dosyalar

Yeni yıla özel dekorlar ve ışıklandırmalarla hazırlanan Forum Bornova, yılbaşına nostaljik bir hava katıyor!
 
Yeni yılı coşkuyla karşılamaya hazırlanan Forum Bornova'da her yer ışıl ışıl parlıyor. Bu sene sevdiklerinize sağlık, huzur, başarı dileklerinizi eski zamanların en samimi yöntemi olan kartpostalla iletmek ister misiniz? Forum Bornova, özel tasarım kartpostalları sizler için ücretsiz olarak sevdiklerinize ulaştırıyor.

Yılbaşı için özel dekorlar ve ışıklandırmalarla rengarenk olan Forum Bornova'da ziyaretçiler, yeni yıl bandosu ve tahtabacak gösterileriyle eğlenceli dakikalar yaşayacak. Noel Baba Bandosu, 16 Aralık tarihinden yılın son gününe dek her hafta sonu izleyicilerini bekliyor.

Yılbaşı coşkusu bununla da bitmiyor, Forum Bornova gelişen teknolojiye yenik düşen mektup ve kart postalama nostaljisini canlandırıyor. 9-24 Aralık tarihleri arasında alışveriş merkezini ziyaret edenler özel tasarımlı renkli kartlara yeni yıl dileklerini yazıp ücretsiz olarak sevdiklerine gönderebilecek.

Kartpostal yollama ve alma keyfini yeni kuşaklara tattırmayı hedefleyen Forum Bornova, aynı zamanda bu sıcak iletişim yöntemini özleyenlere de nostaljik bir keyif yaşatacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.