Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.12.2018

Bültene ait dosyalar

Yeni yıl dileklerini nostaljik kartpostallarla sevdiklerine göndermek isteyen herkes, Forum Bornova'ya davetli!

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, 8 – 23 Aralık tarihleri arasında tüm misafirlerine nostaljik bir sürpriz sunuyor. Hazırlanan özel yılbaşı kartpostallarına yeni yıl dileklerini yazan herkesin mesajı, Forum Bornova tarafından sevdiklerine ulaştırılacak.

Yeni yılın hızla yaklaştığı şu günlerde, Forum Bornova'yı ziyaret eden herkesi nostaljik bir yılbaşı sürprizi karşılayacak. 8–23 Aralık 2018 tarihleri arasında her gün saat 12.00'den 20.00'ye dek sevdiklerine kartpostallarını yazabilecekler.

Ziyaretçilerinin yazacağı yeni yıl kartlarını Türkiye'nin dört bir köşesine ücretsiz gönderecek olan Forum Bornova, herkesi bu nostaljik ve keyifli etkinliğin bir parçası olmaya davet ediyor!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.