Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.05.2018

Bültene ait dosyalar

Yaz aylarında rahat şıklık için: Timberland
 
Kendi trendlerini kendi belirleyen kadınların markası Timberland birçok renk seçeneğine sahip sandaletleriyle yazı selamlıyor. Los Angeles Wind ve Malibu Waves koleksiyonlarında rahat şıklık vadeden geniş seçenekler yer alıyor.
 
Koleksiyonlarında derin işçilik, zengin kültürel miras, inovasyon ve dayanıklılık özellikleriyle ayrışan Amerikan markası Timberland, yaz aylarını Los Angeles Wind ve Malibu Waves sandalet koleksiyonuyla karşılıyor.
 
Timberland'in OrthoLite® teknolojisine sahip, geniş sandalet koleksiyonunun bir parçası olan Los Angeles Wind sandalet ailesi, sade tasarımıyla ayrışıyor. Ayağı saran çift bandın yanı sıra topuğun etrafını sarmalayan bandı, kalın beyaz kauçuk taban ile birleşiyor. Ekstra yastıklı iç tabanı ile yarattığı hafiflik hissi sayesinde aktif ve yoğun günler için en uygun tercih oluyor.
 
Mantar tabanlı Malibu Waves  sandalet koleksiyonu ise EVA ve OrthoLite® teknolojisinin yanı sıra üst tarafındaki dayanıklı deri sayesinde şıklığıyla göz doldururken kumsaldan yeşil bahçelere, birçok ortamda çok rahat ve ergonomik bir deneyim sunuyor.
 
 
Los Angeles Wind 449 TL ve Malibu Waves koleksiyonu da 319 ile 339 TL arasında satışa sunuluyor.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz.
https://goo.gl/AJtDMw
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.