Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2019

Bültene ait dosyalar

Yarıyılın en eğlenceli etkinliği Buz Devri macerası Forum Mersin'de başlıyor
 
Dünyanın en çok ilgi gören animasyon çizgi filmlerinden ‘Buz Devri' eğlence ve macera dolu etkinlikleriyle Forum Mersin'de tekrar canlanıyor. 19 - 27 Ocak tarihleri arasında filmin kahramanları Sid ve Scrat'ın da katılacağı birbirinden renkli etkinliğe 4 - 12 yaşlarındaki tüm çocuklar davetli!
 
Mersin'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, yarıyıl tatiline giren çocuklar için renkli bir etkinliğe imza atıyor. Dünyanın en sevilen çizgi filmlerinden ‘Buz Devri (Ice Age)' konseptiyle hazırlanan etkinlikte; içerisinde zorlu parkurlar bulunan macera dolu bir labirent çocukları bekliyor olacak.
 
Labirentteki eğlencenin yanı sıra maske boyama, oyun hamuru, PlayStation oyunları, “eşini bul” oyunu, tattoo deneyimi ve greenbox fotoğraf alanları ile çocuklar sınırsız eğlencenin tadına varacak. Festival tadındaki etkinliklerde çocuklar birbirinden renkli atölyelere katılırken çizgi film kahramanları Sid ve Scrat'ı canlı izleme keyfi yaşayacak ve onlarla fotoğraf çektirebilecek.
 
Buz Devri Macera Labirenti 19 - 27 Ocak tarihlerinde 13:00 - 18:00 saatleri arasında Forum Mersin Sanatçılar Meydanı'nda, atölyeler ise B-blok zemin katta düzenlenecek. Ücretsiz düzenlenen etkinliğe 4 - 12 yaş arasındaki tüm çocuklar davetli. 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.