Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2018

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl tatilinin en coşkulu durağı Forum Bornova

Çocuklara yönelik etkinlikleriyle göz dolduran Forum Bornova'nın miniklerin heyecanla beklediği yarıyıl tatili için hazırladığı festival tadında programı, yoğun ilgiyle ve coşkuyla devam ediyor.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın minik misafirleri için hazırladığı ve 20 Ocak'ta başlayan yarıyıl tatili etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor.

Çocuklara özel tasarlanan ForumBüs'te gerçekleştirilen ve 4 Şubat'a kadar devam edecek olan atölyelerde her gün 14.00 – 18.00 saatleri arasında minik Forum Bornova ziyaretçileri birbirinden keyifli çalışmalarla hem eğleniyor hem öğreniyor. Forum Bornova'da her seans için farklı bir konu seçerek tuz boyama, mask tasarımı, ahşap anahtarlık boyama, keçe çerçeve yapımı, hama boncuk, fener yapımı, mandala, seramik ve çorap kukla gibi atölyelere katılmak mümkün.

Yarıyıl tatili boyunca hafta içi her gün saat 14.30'da “perde” diyen Forum Bornova Çocuk Tiyatrosu da hafta sonları 14.30 ve 16.30 olmak üzere iki seansta çocukları sanatla buluşturuyor.

Sürprizleri arasında hem çocuk hem yetişkin tüm misafirlerinin merak ve coşkuyla izlediği eğlenceli sihir şovu Vef Vef de bulunan Forum Bornova'da “Ateş ve Buz” isimli bilim-şov da kapalı etkinlik alanında izleyiciyle buluşuyor.

Yarıyıl tatilinde sanattan bilime, sihirden yaratıcılığa pek çok aktiviteyle keyifli ve kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm çocuklar ve aileleri Forum Bornova'ya davetli.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.