Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.01.2019

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl tatilini keyifli ve verimli etkinliklerle geçirmek isteyen tüm çocuklar Forum Ankara'ya davetli!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, tüm çocukları yarıyıl tatiline özel gerçekleştireceği keyifli etkinliklere davet ediyor. 20-24 Ocak tarihleri arasında Karlar Diyarı etkinliğinde eğlenmek, 25-29 Ocak tarihleri arasında ise Mutfak Atölyesi'nde leziz tarifleri deneyerek öğrenmek isteyen tüm çocuklar, Forum Ankara'da buluşacak.
 
Ziyaretçilerine sunduğu cazip fırsatların yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de dikkat çeken Forum Ankara, bu kez minik misafirlerinin yarıyıl tatiline keyif ve eğlence katacak özel programlar hazırladı.
 
20 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında her gün saat 14.00'ten 18.00'e dek çocukların ücretsiz katılımına açık gerçekleştirilecek Karlar Diyarı etkinliği, minikleri kostümler, oyunlar ve danslar eşliğinde büyülü bir yolculuğa çıkartacak. Forum Ankara'da kurulacak özel etkinlik alanında boyama, süsleme ve el işi çalışmalarının yanı sıra mini yarışmalar ve sahne gösterileriyle dolu dolu bir program, keyifli ve verimli zaman geçirmek isteyen çocukları bekliyor.
 
25 – 29 Ocak 2019 tarihleri arasında ise Forum Ankara'nın minik ziyaretçileri leziz bir etkinlikte hep beraber çalışmanın ve üretmenin keyfini çıkartacak. Saat 14.00 – 18.00 arasında Mutfak Atölyesi etkinlik alanını ziyaret eden çocuklar önlüklerini takıp mutfağa girecek, mini mutfak aletleriyle hamur açacak, paylaşarak ve yardımlaşarak keyifle zaman geçirecek.
 
Karlar Diyarı ve Mutfak Atölyesi'nin yanı sıra 20, 26 ve 27 Ocak 2019 tarihlerinde Forum Ankara'yı ziyaret edecek tüm çocuklar gezici maskot bandosunun gösterileriyle coşacak. Yarıyıl tatilinde hem eğlenmek hem öğrenmek isteyen tüm minikler, Forum Ankara'ya davetli!
 

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.