Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.01.2018

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl tatilinde sürpriz hediyeler Forum Çamlık'ta sahiplerini bekliyor!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, yarıyıl tatiline özel “Hediye Kabini” kampanyasıyla, 25 Ocak – 4 Şubat arasında ziyaretçilerine sinema biletinden küçük ev aletine dek pek çok sürpriz hediye dağıtacak.

 
25 Ocak'tan itibaren hafta içi her gün 12.00 – 22.00 saatleri arasında Forum Çamlık ziyaretçilerini bekleyen Hediye Kabini, tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin katılımına açık olacak. Ziyaretçiler kabine girerek, kabin içinde hava akımıyla uçuşan hediye çeklerini yakalayacak. 4 Şubat 2018'e dek devam edecek Hediye Kabini kampanyasına katılmak ve sürpriz hediyelere sahip olmak isteyenler Forum Çamlık'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.