Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.01.2019

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl tatilinde keyifli ve verimli zaman geçirmek isteyen çocuklar Forum Magnesia'ya davetli!

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, 21 - 31 Ocak tarihleri arasında minik misafirleri için yarıyıl tatiline özel dolu dolu bir program hazırladı. Yaratıcı dramadan kodlamaya, ritimden baleye pek çok konuda ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliklere katılmak, eğlenirken öğrenmek isteyen tüm çocuklar Forum Magnesia'ya davetli!

Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, yarıyıl tatilini verimli aktivitelerle geçirmek isteyen çocuklar için dolu dolu bir program hazırladı.

21-24 Ocak tarihleri arasında her gün saat 13.00'te başlayacak atölye çalışmaları, el işi, robotik, ritim gibi pek çok alanda çocuklara özel içerikler programlar sunuyor. 21 Ocak Pazartesi günü Forum Magnesia'yı ziyaret edecek minikler, etkinliklerin ilki olan Ahşap Atölyesi'nde el becerilerini geliştirecek. 22 Ocak Salı günü Orff&Ritim Atölyesi; 23 Ocak Çarşamba günü Akıl Oyunları; 24 Ocak Perşembe günü ise Robotik Kodlama Atölyesi, Forum Magnesia'da çocuklarla buluşacak. 30 Ocak Çarşamba günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek dans ve bale atölyesini, eğlenceli bir dans gösterisi takip edecek. 31 Ocak Perşembe günü saat 15.00'te ise minikler Yaratıcı Drama Atölyesi'nde buluşacak.

4-8 yaş arası çocukların ücretsiz katılabileceği ve kontenjanlarla sınırlı bu özel yarıyıl programı için tüm çocuklar Forum Magnesia'ya davetli!


İlgili Kişi: 
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.