Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.01.2019

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl tatilinde benzersiz bir deneyim yaşamak isteyen tüm çocuklar Forum Trabzon'a davetli!
 
Tam 10 yıldır yalnızca Trabzon'un değil çevre illerin de çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini ebeveynleriyle beraber deneyimleyebilecekleri unutulmaz bir sergiye davet ediyor. 19 – 27 Ocak tarihleri arasında Forum Trabzon'da gerçekleştirilecek “Hayvanların Gözünden Dünya” sergisi, küçük büyük herkese farklı hayvanların gözünden dünyanın nasıl göründüğünü anlama fırsatı sunacak.
 
Trabzon ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon'da 19 – 27 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Hayvanların Gözünden Dünya sergisi, yarıyıl tatilinde benzersiz bir deneyim yaşamak isteyen çocukları bekliyor.

Görme biçimleri, insan ve hayvanlar arasındaki görme farklılıkları gibi konuları ele alan bu özel sergide, küçük büyük tüm ziyaretçiler kedi, köpek, kelebek, kuş at ve diğer pek çok hayvanın dünyayı nasıl gördüğünü deneyimleme imkanı bulacak. Forum

Trabzon'da ücretsiz katılıma açık gerçekleştirilecek Hayvanların Gözünden Dünya sergisi kapsamında ayrıca gözyaşından farklı canlıların göz yapılarına, göz kusurları ve hastalıklarından göze dair teknolojik buluşlara dek geniş bir yelpazede pek çok ilginç bilgi de sunulacak.

Yarıyıl tatilinde hem unutulmaz bir deneyim yaşamak hem de pek çok yeni bilgiyle tanışmak herkes, Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.