Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2019

Bültene ait dosyalar

Yarıyıl eğlencesi ve avantajları Forum Kayseri'de

Kayseri'nin buluşma noktası Forum Kayseri, okulların yarıyıl tatiline özel büyük küçük herkese eğlence ve alışveriş fırsatları sunuyor. Aynı gün içinde toplam 200 TL'lik alışverişe 15, 350 TL'ye ise 30 TL para yüklü kart kazdıran kampanya sayesinde ziyaretçiler harcadıkça kazanırken çocuklar da birbirinden renkli etkinliklerle tatilde doğayı keşfediyor.

Kayseri'nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, 19 - 27 Ocak tarihleri arasında 2.500 kişinin alışverişlerine Param Kart hediye ediyor. Aynı gün içinde toplamda 350 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 30, 200 TL ve üzeri harcayanlar ise 15 TL yüklü Forum Kayseri Param Kart'ını kazanıyor.

Alışveriş tutarı karşılığında para yüklü kartını almak isteyen ziyaretçilerin fişleriyle danışma noktasına gelmesi yeterli.

Tatil boyunca küçük çiftçiler iş başında!
19 Ocak - 3 Şubat tarihlerinde 12.00 - 19.00 saatleri arasında Forum Kayseri'ye gelen çocuklar, Ali Baba'yla birlikte köy yaşantısını tanıyacak, doğa hayatını deneyimleyerek masal gibi bir gün geçirecek.

Şehir yaşamı nedeniyle doğal hayattan kopuk yaşayan çocuklara köy yaşantısını tanıtmayı hedefleyen etkinlikte, çocuklar alanda inekten süt sağıp kuyudan su çekecek, tarlaya tohum ekip folluktan yumurta toplayacak ve ata binerek doğal hayatı Ali Baba'nın Masal Çiftliği'nde yaşayacak.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.