Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.02.2019

Bültene ait dosyalar

Yaratıcılığı eğlenceyle buluşturan K'nex, Forum Mersin'de çocukları bekliyor
 
Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, hem yaratıcı hem eğlenceli K'nex'i minik misafirleriyle buluşturuyor. 23-24 Şubat hafta sonunda Forum Mersin'i ziyaret eden 6 – 14 yaş arası çocuklar, K'nex temalı pek çok etkinliğe ücretsiz katılma imkanı bulacak, atölye ve yarışmalar eşliğinde keyifli ve verimli zaman geçirecek.
 
Forum Mersin, 23 – 24 Şubat 2019 Cumartesi ve Pazar günleri 13.00 – 19.00 saatleri arasında tüm çocukları K'nex'in yaratıcı ve eğlenceli dünyasına davet ediyor. Kurulacak özel alanda 6 – 14 yaş arası ziyaretçilerin eğlenerek öğrenecekleri pek çok K'nex etkinliği gerçekleştirilecek. Ücretsiz düzenlenecek etkinliklerde zeka ve el becerilerini geliştirecek olan çocuklar, takım çalışmasının keyfine varacak.
 
Stop motion film atölyesi, K'force, robot yarışları gibi birbirinden keyifli ve yaratıcı etkinliklere katılmak, eğlenceli ve eğitici bir hafta sonu geçirmek isteyen çocuklar, Forum Mersin'e davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.