Haberler / Western Digital Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.09.2017

Bültene ait dosyalar

Western Digital'den öğrencilere tüm içeriklere tek yerden ulaşım imkanı

WD My Cloud kişisel depolama cihazı öğrencilerin yardımına koşuyor. Okul ödevleri, projeler, önemli dosyalar ve kişisel tüm içerikler tek bir cihazda depolanabiliyor ve internet bağlantısının olduğu her yerden paylaşılabiliyor.

Tüm ödev ve projelerin dijital ortamda yapıldığı yeni dünyada, güvenilir depolama ve kolay erişim öğrencilerin en önemli ihtiyaçları olarak öne çıkıyor. Western Digital'in My Cloud kişisel depolama cihazları öğrencilerin bu ihtiyacına ilaç olacak çok etkili bir aksesuar!

Her şey tek bir yerde!
My Cloud kişisel depolama cihazları sayesinde sadece ödevlerinizi değil, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı tek bir güvenilir yerde depolayabilir, organize edebilir ve koruyabilirsiniz. Üstelik, otomatik yedekleme özelliğine sahip güvenilir ve merkezileştirilmiş kişisel depolama alanınızdaki dosyaları internet bağlantınızın olduğu her yerden paylaşabilirsiniz.

Otomatik yedekleme ve senkronizasyon yazılımı sayesinde içeriğiniz her zaman güncel kalır ve tüm cihazlarınızdan erişilebilir olur. Bilgisayarınızı, tabletinizi ve akıllı telefonunuzu kullanarak en sevdiğiniz fotoğraflarınıza ve videolarınıza erişebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız ve telefonunuzda yer açın!
2 TB,3 TB,4 TB 6 TB ve 8 TB seçenekleri olan WD My Cloud kişisel depolama cihazı sayesinde telefon ve bilgisayarınızdan bir daha “hafıza yetersiz” uyarısı almayacaksınız.

WD SmartWare Pro yedekleme yazılımı PC'ler için esnek seçeneklere sahiptir ve My Cloud diski de Mac kullanıcıları için Apple Time Machine ile uyumludur. My Cloud mobil uygulaması da telefonunuzda otomatik olarak bulut depolama alanınıza yedekleme yapar. Bu sayede paha biçilemez fotoğraf ve videoları güvenle saklamanıza yardımcı olur ve tabletiniz ile akıllı telefonunuzda yer açmanızı sağlar.
 
Teknik özellikler
My Cloud; Windows® 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS® X El Capitan, Yosemite, Mavericks veya Mountain Lion işletim sistemleri ile uyumludur. İnternet bağlantısına sahip yönlendirici ve medya aktarımı için DLNA®/UPnP® cihazları gerektirir.

Arayüz: Gigabit Ethernet
İşletim Sistemi:Windows/Mac
Paket İçerikleri:My Cloud Aygıtı, Ethernet kablosu, AC adaptörü, Hızlı Kurulum Kılavuz

İlgili Kişi:           
Önder Kalkancı
Marjinal Porter Novelli              
0212 219 29 71
onderk@marjinal.com.tr
 
Western Digital hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM'lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.

 


  Share  Paylaş
Western Digital
Hakkında
Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), insanların verileri oluşturmasını, güçlendirmesini, deneyimlemesini ve korumasını sağlayan depolama teknolojileri ve çözümleri geliştiren endüstrinin lider şirketlerindendir. Şirket, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını; müşteri odaklı inovasyon, yüksek verimlilik, esneklik ve hız ile güçlü ve yüksek kalitede depolama çözümlerinden oluşan geniş portföy sunarak karşılamaktadır. Ürünlerimiz HGST, SanDisk ve WD markaları altında OEM’lere, distribütörlere, satıcılara, bulut altyapısı sağlayıcılarına ve tüketicilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.hgst.com, www.wd.com ve www.sandisk.com.