Haberler / VMware Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.03.2018

Bültene ait dosyalar

VMware'ın Genişletilmiş Bulut Hizmet Portföyüyle Çoklu Bulut Daha Hızlı ve Kolay 
 
VMware CloudTM, buluttan çekirdeğe, çekirdekten sınıra birleşik bir deneyim için tutarlı altyapı ve işlemler sunuyor.
 
Kurumsal yazılımların lider ve yenilikçi markası VMware Inc. (NYSE: VMW), bugün bulut hizmetleri portföyünü genişleterek devamlı BT işlemlerini veri merkezinden buluta uzatırken müşterilerinin çoklu bulut ortamının karmaşıklığını ve riskini daha iyi yönetmelerine yardımcı oluyor.
 
Bulut bilişim kullanan ve çoklu bulut sağlayıcılarından yararlanan kurum sayısı arttıkça, doğal olarak, farklı altyapıların, yönetim araçlarının ve işlemlerin artan karmaşıklığını ve riskini deneyimliyorlar. VMware, sektörün neredeyse üçte ikisinin kendi alanlarındaki veri merkezlerine ek olarak iki veya daha fazla bulut hizmet sağlayıcılarından faydalanacağını tahmin ediyor. (Kaynak: VMware Cloud Market Study, Ocak 2018)
 
VMware bulut hizmetleri, müşterilerin bulut yönetimi ve güvenliğine dair tutarlı işlemler yapabilmelerini sağlarken bütün bulut ortamlarından faydalanmalarını mümkün kılacak esnekliği verecek şekilde tasarlandı. VMware'ın büyüyen bulut hizmetleri portföyü, bütün bulutlarda görünürlük, işlemler, otomasyon, güvenlik ve kontrol sunuyor.
 
VMware Ürün ve Bulut Hizmetleri Operasyon Direktörü Raghu Raghuram konuyla ilgili “yeni ve var olan uygulamaların karmaşık dizisine gereken destek, bulutun benimsenmesini yönlendirirken uygulamaların ihtiyaçları da bulut kararlarında söz sahibi oluyor. VMware Cloud, müşterilerine herhangi türde bir uygulama geliştirmek, bu uygulamayı herhangi bir bulutta hizmete almak ve bunları herhangi bir cihaza göndermek için benzersiz bir esneklik sunuyor. Bunlarla aynı zamanda müşteriler, bulutlar boyunca tutarlı altyapıdan ve herhangi bir bulut üzerinde tutarlı bir dizi işlemden de faydalanıyorlar” dedi.
 
VMware Bulut Hizmetlerinin Genişletilmiş ve Geliştirilmiş Portföyü
VMware'ın genişletilmiş bulut hizmetleri portföyü, kuruluşlara artan karmaşıklık veya risk olmadan işlerine göre en iyi bulut ortamından fayda sağlama özgürlüğü veriyor. Tutarlı işlemleri veri merkezinden buluta uzatan VMware, genel bulut ve kendi alanında bulunan ortamlar boyunca uçtan uca bulut kullanım görünürlüğü, altyapı maliyeti, ağ performansı, detaylı uygulama gözetimi, analiz ve gelişmiş güvenlik sunuyor.

 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
VMware Hakkında
VMware yazılımı dünyanın karmaşık dijital altyapılarına güç sağlamaktadır. VMware'ın bilişim, bulut, mobilite, networking ve güvenlik hizmet ve ürünleri, 75.000 iş ortağından oluşan bir ekosistemin desteğiyle, küresel olarak 500.000 müşterisine dinamik ve verimli bir dijital temel sağlar. Merkezi Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan VMware bu yıl, kurumların ve toplumun faydalandığı çığır açıcı inovasyonlarla dolu 20 yılını kutlamaktadır. Daha fazla bilgi için https://www.vmware.com/company.html sayfası ziyaret edilebilir.

 
 


  Share  Paylaş
VMware
Hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture'ın™ yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır. www.vmware.com