Haberler / VMware Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.11.2016

Bültene ait dosyalar

 VMware yeni vSphere, vSAN ve vRealize çözümlerini kullanıma sundu 
 
Yeni ürün sürümleri modern uygulamalar için yeni nesil altyapı ve yönetim sağlıyor
 
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilitede dünya lideri VMware, Inc. (NYSE: VMW), VMware vSphere®, VMware vSAN™ (eski haliyle VMware Virtual SAN), VMware vRealize Log Insight ve VMware vRealize Operations çözümlerinin yeni sürümlerini kullanıma sunduğunu duyurdu. Çözümler, BT operasyon ekiplerinin geleneksel ve modern uygulamalarını daha verimli çalıştırmalarına, yönetmelerine ve güvence altına almalarına yardımcı olacak. 
Yeni sürümler, müşterilerin bulut ortamları ve cihazlardaki uygulamalarını ortak bir işletim ortamında çalıştırma, yönetme, bağlama ve güvence altına alma imkânı sunan VMware Cross-Cloud Architecture™'ı da daha ileri bir noktaya taşıyor. Dünyanın en eksiksiz hibrit bulut mimarisi olan Cross-Cloud Architecture, tesis içi ve dışında çalışan tüm uygulamalar için temel bulut platform, donanım platform ya da sistem arakatmanı fark etmeksizin tutarlı kurulum modelleri, güvenlik politikaları, görünürlük ve yönetişim sunuyor. VMware'in Cross-Cloud Architecture'ı, müşterilere çoklu bulut çapında yenilik yapma serbestliğini sunarak öncü özel ve hibrit bulut becerilerini bir adım ileriye taşıyor. Cross-Cloud Architecture,  VMware Cloud Foundation™, VMware vRealize Suite ve yeni bir Cross-Cloud Services™ grubu üzerinden sunuluyor.  
 
Yeni sürümlerin sunduğu yenilikler şöyle:
 
  • VMware vSphere 6.5 – VMware vSphere 6.5, daha basit müşteri deneyimi, kasamlı dahili güvenlik ve konteynerlenmiş uygulamalar da dahil olmak üzere tüm uygulama tiplerini destekleyen evrensel bir ygulama platformu sunan yeni özellikler ve çok sayıda geliştirme ile donatılmış bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
    VMware vSAN 6.5 – VMware vSAN 6.5, konteynerler ve fiziksel iş yüklerine destek ekliyor, iSCSI desteği sunuyor, çift nodlu Remote Office/Branch Office (ROBO) konfigürasyonlarından donanım maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve vSAN Standart Edition'a all-flash donanım desteği sunuyor. Bu yönüyle toplam sahip olma maliyeti tasarrufunu artırıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
    VMware vRealize – VMware, altyapı ve uygulama sağlama hızını artırmak için konteyner yönetim becerilerini sunarak ve Microsoft Azure için özel uç nokta desteği sunarak kapsamlı, entegre vRealize bulut yönetim platformunun işlevselliğini artırdı. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
    VMware Cloud Services –VMware yeni vCloud Air felaket kurtarma çözümünün beta versiyonunu ve vCloud Air üzerinde VMware Cloud Foundation'ın beta versiyonunu kullanıma sundu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 
İlgili Kişi:      
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli                 
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
VMware hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture™'ın yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2015 yılında 6,6 milyar Amerikan Doları gelir elde eden VMware dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır. www.vmware.com.
 
 
 


  Share  Paylaş
VMware
Hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture'ın™ yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır. www.vmware.com