Haberler / VMware Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.04.2018

Bültene ait dosyalar

VMware Modern Veri Merkezini ve Hibrit Bulut Ortamını Basitleştiriyor
 
 
Entegre vRealize Bulut Yönetim Platformu'nun (CMP) son sürümü, Yeni ve Gelişmiş Kapalı Döngü İşlemleri, Otomasyon ve Yaşam Döngüsü Yönetim Yetenekleri ve Daha Hızlı Değere Dönüştürme Süresi, Gelişmiş Kullanım Kolaylığı ve VMware Yazılım Tanımlı Veri Merkezi (SDDC) Yığınının Daha İyi Kontrolüne Olanak Sağlayan Entegrasyonlar İçeriyor.
 
Kurumsal yazılımların lider ve yenilikçi markası VMware (NYSE: VMW), bugün entegre VMware vRealize® bulut yönetim platformu‘nun (CMP) müşterilerin daha kolay uygulamasını, kullanmasını ve hibrit bulut ortamlarını yönetmesini sağlayacak yeni sürümünü duyurdu. Kullanıcılarının geribildirimleriyle şekillendirilen bu yeni vRealize platform güncellemesi, kullanıcıların inovasyon yapmasını basitleştirme ve BT yönetimini hibrit bulutları boyunca iş yükü performansını ve kapasitesini optimize eden yeni otonom operasyon yetenekleri sağlamanın yanı sıra yeni ve gelişmiş BT otomasyon ve verimlilik yetenekleri sunuyor.
 
Piyasaya sürülen, vRealize Operations 6.7, vRealize Automation 7.4, vRealize Business for Cloud 7.4, vRealize Orchestrator 7.4, vRealize Log Insight 4.6 ve vRealize Suite Lifecycle Manager 1.2 gibi yeni hizmetler, VMware vRealize Suite'de yer alacak. Böylece kullanıcılar hibrit bulut ortamındaki bilişim, ağ, depolama ve uygulama hizmetlerini diledikleri ölçeklerde yönetip gerçekleştirebilecek. Yeni işlemler, otomasyon ve yaşam döngüsü yönetim özellikleri ve entegre platform boyunca geliştirmeler, kullanıcılarına daha hızlı değere dönüştürme süresi, gelişmiş kullanım kolaylığı ve VMware'ın yazılım tanımlı veri merkezi (SDDC) yığını üzerinde artırılmış kontrol sağlaması için tasarlandı.
 
VMware Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bulut Yönetim İşleri Departmanı Genel Müdürü Ajay Singh konuyla ilgili şunları söyledi: “VMware, kullanıcılarının dijital dönüşüm yolculuğunda daha hızlı olmalarına yardımcı olmak için bulut yönetim platformumuz boyunca inovasyon sunmaya odaklanıyor dedi. Bulut dönüşümü çok zor ve yetenekli, entegre ve kullanımı kolay bir bulut yönetim platformu olmadan kolaylıkla rayından çıkabilir. BT işlemlerinin yönetimi ve otomasyonuna yönelik yatırımlarımız, kullanıcılarımızın kurumlarını dönüştürmek için hibrit bulutun kullanılmasını daha da basitleştirip hızlanmasını sağlayacak” dedi.
 
Amaca Bağlı olarak Performansı Garantilemek ve Kapasiteyi Optimize Etmek için Otomatik İşlemler
VMware vRealize Operations 6.7, kullanıcıların işlemsel güçlüklerine değinmek için birçok yeni ve gelişmiş performans ve kapasite optimizasyon yetenekleri tanıtacak. Bu yeni sürüm, kullanıcıların veri merkezlerini ve bulut ortamlarını görüntülerken ve yönetirken otonom bir yaklaşımı benimsemesini sağlayacak. VMware vRealize Operations 6.7, aynı zamanda VMware'ın SDDC yığınları boyunca entegrasyonlar aracılığıyla daha iyi tahmin yürütme, engelleme ve sorunları çözmek için gelişmiş görüntüleme ve sorun giderme kapasitelerine de sahip olacak.
 
vRealize Automation 7.4 Gelişmiş Üretkenlik ve Daha Hızlı Değer Süresi Sunuyor
VMware vRealize Automation 7.4, kullanıcılarının tutarlı işlemler, daha gelişmiş üretkenlik ve hızlı değer süresi elde etmelerine yardımcı olacak anahtar inovasyon ve geliştirmeler sunacak. Son sürüm aynı zamanda yeni, modern tüketim ve hizmet sunum kapasitelerinin yanı sıra gelişmiş çoklu kullanım ve artırılmış ürün entegrasyonu da sağlıyor.
 
vRealize Suite Lifecycle Manager Artık BT İçerik Yönetimine Uzanıyor
Geçen Eylül'de VMware vRealize Suite 2017'yi tanıtarak suite'in günlük yönetimini ve işlemlerini 0. Gün'den 2. Gün'e tüm görevlerin yeni yerleşik, otomatikleştirilmiş yaşam döngüsü yönetimiyle basitleştirmek için bir atılım gerçekleştirdi. Yaşam döngüsü yönetim yetenekleri, suite içinde yer alan ürünlerin hizmete alınmasını, yapılandırılmasını ve güncellenmesini otomatikleştirerek kullanıcıların değer süresinin hızlanmasına yardımcı oluyor. Yeni VMware vRealize Suite Lifecycle Manager 1.2 ise yaşam döngüsü yönetimini, altyapı ve bulut ortamı boyunca entegre olmuş BT içerik yönetimine uzatıyor.
 
 
VMware Hakkında
VMware yazılımı dünyanın karmaşık dijital altyapılarına güç sağlamaktadır. VMware'ın bilişim, bulut, mobilite, networking ve güvenlik hizmet ve ürünleri, 75.000 iş ortağından oluşan bir ekosistemin desteğiyle, küresel olarak 500.000 müşterisine dinamik ve verimli bir dijital temel sağlar. Merkezi Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan VMware bu yıl, kurumların ve toplumun faydalandığı çığır açıcı inovasyonlarla dolu 20 yılını kutlamaktadır. Daha fazla bilgi için https://www.vmware.com/company.html sayfası ziyaret edilebilir.
 


  Share  Paylaş
VMware
Hakkında
Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture'ın™ yanı sıra veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkân tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır. www.vmware.com