Haberler / b-fit Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.11.2018

Bültene ait dosyalar

Uzman diyetisyenden sertifikalı sağlıklı beslenme eğitimi
 
Sağlıklı beslenme hakkında yeterli bilgiye sahip miyiz? Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, bilinçli sporu destekleme hedefiyle kurduğu b-akademi kapsamında “Sertifikalı Sağlıklı Beslenme Eğitimi” düzenliyor. 18 Kasım Pazar günü b-fit Kartal Kızılay Merkezi'nde düzenlenecek eğitimde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Mehtap Yakut Bağırmaz,hipoglisemi ve insülin direncinden hipertansiyon ve menopoza kadar pek çok alanda önemli sorulara yanıt verecek. 
 
Türkiye'nin en büyük spor markası b-fit, nitelikli antrenör eksikliğine çözüm üretmek amacıyla kurduğu b-akademi platformunun çalışmalarına sağlıklı beslenme eğitimleriyle devam ediyor. 18 Kasım Pazar günü saat 10.00'da b-fit Kartal Kızılay merkezinde gerçekleşecek “Sertifikalı Sağlıklı Beslenme Eğitimi” kadın-erkek herkese açık!

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Mehtap Yakut Bağırmaz'ın eğitmen olarak yer aldığı sertifika programında; reaktif hipoglisemi, insülin direnci ve beslenme, hipertansiyonda beslenme ve spor, menopozda beslenme ve spor, spor öncesi ve sonrası beslenme, suyun önemi, spor yapan birinin günlük alması gereken sıvı miktarı, doğru ölçüm alma ve yorumlama, bel kalça oranı ve önemi, yaşa göre ideal yağ ve BKI oranları, Tip 1 ve Tip 2 diyabet, obezite ve hipoglisemide spor alanlarında zengin bir içerik bulunuyor. Sağlıklı beslenme konusunda uzman bilgilerin edinileceği sertifikalı eğitimin ücreti ise 350 TL. 

Bilgi ve rezervasyon için: 0533 323 26 09

İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ulasd@marjinal.com.tr

b-fit Hakkında:
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye'nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr

 
 
 
 


  Share  Paylaş
b-fit
Hakkında
Kadın Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, 2006 yılında 6 kadının bir araya gelerek, kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınların spor yapabileceği, sosyalleşebileceği spor ve yaşam merkezlerinin ülke genelinde yaygınlaşması amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk sosyal girişimi ve 50 ilde bulunan 222 merkeziyle en yaygın spor merkezleri ağıdır. b-fit, 30 dakikalık istasyon çalışmalarından oluşan bir egzersiz sistemi sunar. Merkezlerdeki hidrolik ekipmanlar ve kardiyo platformları kadınların kendi itme-çekme güçleriyle hem formda kalmalarını hem de kardiyovasküler sistemlerini geliştirerek yaşam kalitelerini artırmalarını sağlar. https://b-fit.com.tr/tr