Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.11.2017

Bültene ait dosyalar

“Ücretsiz paralar” Forum Çamlık'ta meraklılarını bekliyor!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, ilgi çekici bir dizi kağıt parayı, ücretsiz olarak misafirleriyle buluşturacağı bir etkinliğe imza atıyor. Koleksiyoner Harun Ökek'in “Paranın Öteki Yüzü” isimli sergisi, 17 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında Forum Çamlık'ta görülebilecek.
 
Forum Çamlık'ın ev sahipliğinde 17-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Paranın Öteki Yüzü” isimli sergide koleksiyoner Harun Ökek, birçok ülkenin para birimleri hakkında hazırlamış olduğu bilgi panolarında ülkeler ve para birimleri konusunda bilinmeyenleri ziyaretçilerle paylaşıyor. 1997'den bu yana çeşitli ülkelerin en küçük birimdeki kağıt paralarını toplayan Ökek, yıllar içinde koleksiyonunu kültürel bir zenginliğe çevirmiş. “Paranın öteki yüzüne odaklanan” bakış açısıyla, kağıt paralar üzerindeki baskıların anlamlarını ziyaretçiyle buluşturacak bu ilginç sergiye tüm Denizlililer davetli.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.