Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.12.2018

Bültene ait dosyalar

“Türkülerde Kardeşlik” için Forum Aydın'a davetlisiniz!
 
Onuncu yılında ziyaretçilerine sunduğu kaliteli ve keyifli etkinliklere tüm hızıyla devam eden Forum Aydın, bu kez de “Türkülerde Kardeşlik” projesine ev sahipliği yapıyor. 12 Aralık Çarşamba günü Forum Aydın'da gerçekleştirilecek “Türkülerde Kardeşlik” etkinliği kapsamında Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Midyat İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri, farklı yörelerden türküleri seslendirecek ve yöresel oyunları sergileyecek.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın'da 12 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 16.30'da gerçekleştirilecek Türkülerde Kardeşlik etkinliği, hem kulakların pasını silecek hem de yöresel danslarla görsel bir şölen sunacak.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP) kapsamında 2018 - 1. Çağrı Dönemi'nde kabul edilen Türkülerde Kardeşlik projesi, öğrenciler arasında sosyal ve kültürel bir birliktelik oluşturmayı, önyargıları kırmayı, hoşgörü, sevgi ve saygıyı artırmayı ve insani duyguların ön plana çıkmasını sağlamayı hedefliyor.
 
Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Midyat İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından seslendirilecek yöresel türküleri dinlemek ve renkli halk oyunları gösterilerini izlemek isteyen herkes, Türkülerde Kardeşlik için Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.