Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.03.2018

Bültene ait dosyalar

“Türkiye'nin Zirveleri” Forum Çamlık'ta yükselecek
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, tüm Türkiye'yi dolaşacak özel bir serginin ilk durağı olmaya hazırlanıyor. “Türkiye'nin Zirveleri” temalı fotoğraf sergisi, 16-21 Mart tarihleri arasında Forum Çamlık'ta ziyaretçilerle buluşacak.
 
Denizli Doğa Sevenler Derneği (DOSEV) ve Anadolu Dorukları Dağ Fotoğrafçıları Grubu'nun beraber organize ettiği, “0'dan 5137 Metreye Anadolu Dorukları Ulusal Fotoğraf Sergisi”nin fotoğrafları, ilk olarak Forum Çamlık'ta sergilenecek.
 
Ağrı Dağı'ndan Denizli dağ zirvelerine kadar pek çok zirvede çekilmiş 60 fotoğrafı içeren ve 16 Mart saat 18:00'de açılış yapacak olan sergi, 16-21 Mart 2018 tarihleri arasında Forum Çamlık'ta meraklılarıyla buluşacak. Türkiye'nin zirvelerini yakından görmek isteyen herkes, Forum Çamlık'a davetli!


Sergideki fotoğrafları çeken profesyonel dağcıların isimleri ise şöyle sıralanıyor: Adnan Karas, Arif Demir, Bekir Demirağ, Cengiz Kayacılar, Dursun Şimşek, Emine Bozan Yelkenci, Ender Gürel, Emre Çakır, Ercüment Eş, Erkan Ersoy, Erkan Özaydın, Erol Karayel, Erol Özer, Evren Kirazlı, Gökhan Elmaslı, İsmet İnan, Mehmet Divili, Mustafa Şıvka, Muhammed Eke, Hacı Tansu, Osman Ünlü, Osman Demir, Ömer Faruk Gülşen, Necmettin Karaburgu, Nedim Urcan, Tekin Küçüknalbant, Yusuf Biltekin, Ramazan Bozkurt, Serdar Aydın, Ümit Şıracı, Zafer Öksüzoğlu, Zorbey Aktuyun.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.