Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.09.2018

Bültene ait dosyalar

Türkiye'nin ilk yeşil alışveriş merkezi Forum Erzurum'dan Dünya Temizlik Günü atağı

Türkiye'nin Breeam Sertifikası'na sahip ilk binası ve ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliği taşıyan Forum Erzurum, bu yıl Dünya Temizlik Günü'ne özel bir etkinlikle destek verdi. 15 Eylül Cumartesi günü Forum Erzurum'un organizasyonu kapsamında 40 kişilik bir ekip, Palandöken Göleti'ni temizledi.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum, bu yıl Dünya Temizlik Günü'nde Palandöken Göleti'ni temizleme etkinliği düzenledi. Etkinlik kapsamında yeşil dostu Forum Erzurum, kırk kişilik bir grupla bölgeyi temizleyerek çevre konusundaki farkındalık çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Türkiye'de ilk kez yeşil AVM yatırımı yapılmış bir tesis olma özelliği taşıyan Forum Erzurum, “çok iyi” dereceyle Türkiye'nin Breeam Sertifikası'na sahip ilk binası ve ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine de sahip. 


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71 ceylann@marjinal.com.tr
http://www.forum-erzurum.com.tr/

https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.