Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.12.2018

Bültene ait dosyalar

Tüm minikler, Forum Erzurum Çocuk Kulübü'nün keyifli atölyelerine davetli!
 
Sunduğu alışveriş ve eğlence fırsatlarının yanı sıra çocuklara özel etkinliklerle de dikkat çeken Forum Erzurum'un Çocuk Kulübü, tüm minikleri hafta sonları gerçekleştirdiği keyifli ve eğitici atölye çalışmalarına bekliyor.

Erzurum ve çevre illerin buluşma noktası Forum Erzurum'un Çocuk Kulübü, her hafta Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00 – 18.00 arasında, çocukların keyifli ve kaliteli zaman geçireceği özel programlar sunuyor. 3 – 10 yaş arası çocukların ücretsiz katılımına açık düzenlenen etkinliklerin aralık ayı programı kapsamında, Forum Erzurum'un minik misafirleri hem yeni yıl heyecanını yaşayacak hem de el becerilerini geliştirecek.

8 – 9 Aralık'ta yılbaşı süsü, 15 – 16 Aralık'ta mini çam ağacı, 22 – 23 Aralık'ta kapı süsü ve 29 – 30 Aralık'ta yılbaşı kartı atölyelerine katılmak isteyen tüm çocuklar, Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.